Wellman nagle zniknęła z "Dzień Dobry TVN". Prokop poinformował o niedyspozycji prowadzącej. Mamy komentarz stacji

Anna Respondek 06.02.2018
Dorota Wellman i Marcin Prokop
Fotografia: X-NEWS/TVN

Co się stało z Dorotą Wellman? Dziennikarka nagle zniknęła z wtorkowego odcinka "Dzień Dobry TVN". Fani dopytują o jej zdrowie.

Do niecodziennego wydarzenia doszło we wtorkowym odcinku popularnego śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN". Jedna z najbardziej lubianych współprowadzących, Dorota Wellman, nagle zniknęła z wizji. Program do końca sam poprowadził Marcin Prokop

Zobacz także: Dorota Wellman wygrała z Jackiem Piekarą w sądzie. Dostanie duże odszkodowanie

Tuż po godzinie 10 rano Dorota Wellman zniknęła ze studia "Dzień Dobry TVN". Współprowadzący Marcin Prokop poinformował telewidzów, że jego koleżanka jest niedysponowana i nie wiadomo kiedy powróci na wizję. Niestety Wellman już do końca programu nie pojawiła się na kanapach "Dzień Dobry TVN". Prokop musiał sam poprowadzić zapowiadany wywiad ze Stingiem i Shaggym. 

Dorota Wellman - stan zdrowia

Pod jednym z postów na oficjalnym koncie programu w mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy od zaniepokojonych fanów, którzy dopytywali o więcej informacji. 

Czy Pani Dorota już lepiej się czuje?

Gdzie nasza Pani Dorota. Hallooo. Martwimy się!

Co z Dorotką? - pytali. 

Jak udało nam się dowiedzieć od Pauliny Sztych, PR menadżer "Dzień Dobry TVN", Pani Dorota Wellman planuje jutro pojawić się w programie. 

Zobacz także: Marcin Prokop żartuje na wizji z Doroty Wellman

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów