Dorota Wellman już zaplanowała swój pogrzeb. "Ma być impreza"

Hanna Skowron 29.11.2018
Dorota Wellman i Marcin Prokop
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

To nietypowe podejście do zazwyczaj "smutnej" ceremonii. 

Dorota Wellman to jedna z najbardziej znanych i lubianych dziennikarek, która przez fanów doceniana jest za dystans do siebie i podejście do życia. Wellman wraz z Marcinem Prokopem tworzy najzabawniejszych duet śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN", z wielu wywiadów można dowiedzieć się, że są dla siebie nie tylko współpracownikami, ale także przyjaciółmi. Niedawno dziennikarka postanowiła udzielić szczerego wywiadu dziennikarzom magazynu "Viva", w którym opowiedziała między innymi o tym, jak wyobraża sobie swój pogrzeb i kto ma wypełnić jej ostatnią wolę.

Dorota Wellman już zaplanowała swój pogrzeb

Dorota Wellman w ostatnim wywiadzie dla "Vivy" postanowiła poruszyć trudny temat śmierci. Gwiazda przyznała, że już dawno zaplanowała to, jak ma wyglądać jej pogrzeb i kto ma trzymać pieczę nad tym, aby jej plany się spełniły. Trzeba przyznać, że dziennikarka ma wyjątkowo nietypowe podejście do smutnej ceremonii. 

Wysyłamy esemesy, piszemy mejle, mamy media społecznościowe, ale się nie widzimy. Mnie to boli. Nie chcę utracić przyjaciół. Boję się, że jak umrę, to będę tylko czarnym zdjęciem w TVN24, z płonącą świeczką w tle. Ale na mój pogrzeb już nikt nie przyjdzie, bo się znamy na odległość. A ja chcę, żeby na mój pogrzeb przyszli ludzie, których znałam i którzy zechcą mnie odprowadzić w ostatnią drogę. Co więcej, zarządziłam i napisałam wyraźnie, jak mój pogrzeb ma wyglądać. Na moim pogrzebie ma być impreza - podkreśliła.

Okazało się, że wolę Wellman ma spełnić nie kto inny jak Marcin Prokop, który zadba o odpowiednią oprawę i emocje. 

Jest zobowiązany, by to zrobić. Nikt ma nie płakać, nikt ma nie wygłaszać przemówień i nie mówić, jaka byłam piękna i mądra. Pieprzyć to! Ludzie mają się spotkać, wspomnieć o mnie i napić za to, żebym prostą drogą poszła tam, gdzie trzeba pójść. Uważam, że to naturalne przedłużenie mojego życia towarzyskiego - wyjaśniła. 

Trzeba przyznać, że to odważne, aby planować własny pogrzeb. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jak przez lata zmieniły się największe gwiazdy TVN? Na tych zdjęciach widać ich zaskakującą metamorfozę:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów