Dorota Szelągowska żartuje ze swojej ciążowej wagi. "Nawet nie wiecie, jakie trudne jest zrobienie tej rzeczy"

Anna Respondek 20.09.2017
Dorota Szelągowska
Fotografia: Facebook/szelogowska.dorota

To się nazywa zdrowe podejście do tematu. 

Dorota Szelągowska, córka Katarzyny Grocholi, projektantka wnętrz i prowadząca program "Dorota was urządzi!", do tej pory oficjalnie nie potwierdziła, że jest w ciąży. Wszelkie wątpliwości rozwiała jej mama, która podzieliła się z mediami tym, że zostanie babcią

Najnowszy wpis na Facebooku kreatorki wnętrz nie pozostawia jednak wątpliwości. Prezenterka w żartobliwy sposób mówi o swojej tuszy i o tym, jak trudno jest ukrywać ciążowy brzuch oraz wybierać odpowiedni kadr do zdjęć. 

Nawet nie wiecie ile kosztuje przybieranie póz, w których nie widać, jak człowiek się spasł. Z drugiej strony, odkąd Karolina Szostak schudła, zrobił się wakat na dużą blondynę - więc ta daaaaam, oto jestem. Uściski - zażartowała. 

Szelągowska spodziewa się drugiego dziecka, z wcześniejszego związku ma już 16-letniego syna Antoniego. Tożsamość obecnego partnera dekoratorki nadal nie jest znana. Prezenterka niejednokrotnie powtarzała, że jest szczęśliwa i nie potrzebuje pokazywać ukochanego całemu światu. 

Internauci zachwyceni żartem Szelągowskiej

Internautkom spodobał się żart Szelągowskiej, jednak zdecydowanie zabroniły jej tak o sobie mówić. 

 Taki powód do przybierania na wadze, co ma Pani, chciałaby pewnie niejedna kobieta. Zdrówka życzę.

Jak to powiada mój narzeczony: problem jest wtedy, gdy bierzesz hula-hop i pasuje. 

Skończcie drogie Panie z tym odchudzaniem, prawdziwa kobieta powinna mieć kształty, krągłości, chude to mogą być dziewczynki - pisały internautki. 

Lubimy takie poczucie humoru, a Wy? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów