Dorota Szelągowska potwierdza: "Wyszłam za mąż!". W końcu opowiedziała o swoim sekretnym ślubie

Magdalena Kulej 17.04.2018
Dorota Szelągowska
Fotografia: facebook.com/szelagowska.dorota

Choć Dorota Szelągowska bardzo dba o swoją prywatność, po kilkumiesięcznych domysłach fanów zdecydowała się opowiedzieć im o swoim życiu i ślubnej ceremonii. 

Dorota Szelągowska bardzo strzeże swojej prywatności. Rzadko pojawia się na ściankach, nie częściej udziela wywiadów czy opowiada o swoim życiu osobistym. Tym razem zrobiła wyjątek i na łamach magazynu "Twój Styl" potwierdziła: „Wyszłam za mąż!”.

Zobacz także: O partnerze Szelągowskiej wiemy niewiele. Teraz dekoratorka uchyla rąbka tajemnicy i zdradza sekret udanej relacji

Pierwsze domysły, że córka Katarzyny Grocholi jest już po ślubie ze swoim partnerem i ojcem kilkumiesięcznej Wandy pojawiły się w październiku. Szelągowoska zdecydowała się to potwierdzić dopiero po kilku miesiącach i w końcu wyjawić fanom szczegóły utrzymywanej w tajemnicy uroczystości.

Wyszłam za mąż, mam świetnych teściów, którzy rywalizują o to, kto będzie siedział z małą. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe! – powiedziała Szelągowska.

Uroczystość ślubna może jednak wielu zaskoczyć. Dorocie i jej wybrankowi towarzyszyło zaledwie 4 gości. Jak mówi, 15-minutowe przyjęcie kosztowało ich 65 zł, bo tyle właśnie wydali na kawę i pączki.

Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę - opowiedziała.

Na ślubie zabrakło mamy Szelągowskiej. Przyznaje jednak, że obie panie mają dobre relacje. Zwłaszcza odkąd na świecie pojawiła się mała Wanda. A skąd tak skromna ceremonia? Jak mówi sama Dorota, wielki ślub już miała, a ten nie zagwarantował jej szczęścia. Szelągowska wspomniała tym swoją nieudaną relację z Adamem Sztabą. Para pobrała się w 2013 roku po 11 latach związku. Po 2 kolejnych – rozwiodła się. 

Zobacz także: Dorota Szelągowska zdradziła, ile przytyła w ciąży. Co za odwaga!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów