Dorota Szelągowska urządziła dom dla ojca i syna. Będziecie pod wrażeniem!

Julita Buczek 10.12.2019
Dorota Szelągowska
Fotografia: Instagram @dotindotin

39-letnia gwiazda pochwaliła się na swoim instagramowym koncie zdjęciem z metamorfozy mieszkania, którą wykonała dla ojca i syna. Fani byli pod dużym wrażeniem.

Dorota Szelągowska to jedna z bardziej popularnych dekoratorek wnętrz w Polsce. Szelągowska prowadzi w telewizji wiele programów dotyczących dekoracji mieszkań. "Dorota Was urządzi", "Domowe rewolucje", a także "Polowanie na mieszkanie" okazały się prawdziwymi hitami.

Dorota bardzo chętnie dzieli się również swoimi pomysłami na wnętrza na instagramowym koncie. To właśnie tam zaprezentowała metamorfozę domu dla ojca i syna.

Dorota Szelągowska pokazała metamorfozę domu

Niedawno 39-letnia gwiazda pochwaliła się na swoim instagramowym koncie zdjęciem, po wykonanej metamorfozie domu dla ojca i syna. Fotografią zachwyciła swoich fanów. Na zdjęciu możemy zobaczyć pięknie umeblowany salon.

Głęboki granat, intensywna zieleń i złote dodatki. Nie do końca brzmi to, jak idealne wnętrze dla ojca i syna, ale Bohaterowie piątego odcinka Domowych Rewolucji, którzy wcześniej mieszkali w domu przypominającym leśniczówkę, pokochali je od pierwszego wejrzenia. Jeśli jesteście ciekawi, jak urządziłam Artura i Kacpra, zajrzycie na bloga (link na stories) lub obejrzyjcie powtórkę (sobota, godzinie 16 TVN). Premiera kolejnego odcinka już w niedzielę o 11- napisała w opisie fotografii Dorota.

Fani Szelągowskiej byli pod wrażeniem jej dobrego smaku i nie omieszkali nie skomentować pięknie urządzonego wnętrza.

Wyszło cudownie!!!

Obłędna zieleń!!

Co za efekt!

Jak wam się podoba mieszkanie urządzone przez Dorotę?

Zobacz także: Szelągowska już udekorowała choinkę na święta! Fanka: "Bije po oczach elegancją"

Nie tylko Dorota Szelągowska może pochwalić się pięknymi wnętrzami! Mieszkanie Majdanów jest jeszcze bardziej luksusowe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów