Szelągowska zdradziła swój największy kompleks! "Nie jest to dla mnie przyjemne"

Malwina Wasilewska 13.12.2019
Dorota Szeągowska
Fotografia: Instagram.com/dotindotin

Jeszcze nigdy nie była tak krytyczna wobec siebie.

Dorota Szelągowska do tej pory rzadko wypowiadała się na temat swojego wyglądu, ale tym razem zrobiła wyjątek. W jednym z najnowszych wywiadów prowadząca program "Dorota was urządzi" opowiedziała o swoim największym kompleksie.

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoim kompleksie

Dorota Szelągowska dla wielu Polek jest wzorem kobiecości, jednak sama prezenterka ma pewne kompleksy. Ostatnio wyznała, że nie wszystko w swoim wyglądzie akceptuje. Mimo że zdaniem większości wygląda świetnie, ona wciąż czuje się gruba. Przypomnijmy, że Dorota miała problem z powrotem do figury sprzed ciąży, o czym wspominała w przeszłości.

W rozmowie z serwisem Plejada.pl Szelągowska opowiedziała o kompleksach:

Ciągle czuję się najgrubszym człowiekiem świata, a już gdzieś przeczytałam, że schudłam osiemdziesiąt kilogramów. (śmiech) Założę szpilki, czarny garnitur, pomaluję się i nieźle wyglądam. To tyle. Oczywiście, komplementy są wspaniałe, ale stanie na czerwonym dywanie niekoniecznie. Dziwnie się wtedy czuję. Ale nie narzekam na to, po prostu z tego nie korzystam. Jest to część mojej pracy i jeśli muszę to zrobić, robię to, ale w żaden sposób mnie to nie łechce i nie jest to dla mnie przyjemne. Mogłabym spędzić ten czas na tysiąc fajniejszych sposobów, na przykład leżąc w piżamie na kanapie i oglądając serial.

Ponadto Dorota opowiedziała o tym, jaki ma stosunek do upływającego czasu:

Patrzę na moją twarz i widzę, że się starzeję. Zderzam się z myślą, że chyba nie będę wyglądać już lepiej niż w tej chwili i zastanawiam się, co mogłabym ze sobą zrobić. Ale zderzam się też z myślą, że w sumie jest dobrze - wyznała.

Naszym zdaniem Dorota zdecydowanie nie powinna narzekać na swój wygląd. A jak wy oceniacie figurę Szelągowskiej?

Nie tylko Dorota Szelągowska może pochwalić się pięknymi wnętrzami! Mieszkanie Majdanów jest jeszcze bardziej luksusowe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów