Dorota Szelągowska zdradziła, ile przytyła w ciąży. Co za odwaga!

Martyna Wojciechowska 13.03.2018
Dorota Szelągowska przytyła 15 kilo w ciąży
Fotografia: Eastnews

Znów udowodniła, że ma do siebie dystans.

Dorota Szelągowska do tej pory rzadko wypowiadała się na temat życia prywatnego, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Gwiazda TVN Style, jak każda świeżo upieczona matka, zmaga się z nadprogramowymi kilogramami po ciąży. 2 miesiące po porodzie zdradziła na InstaStories, ile przytyła w ciąży. Tego się po niej nie spodziewaliśmy.

Zobacz także: Dorota Szelągowska urodziła kilka dni temu. Teraz opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Fani: Ślicznie pani wygląda

Dorota Szelągowska ma problem z powrotem do sylwetki sprzed ciąży

Okazuje się, że prezenterka znana m.in. z programu „Dorota was urządzi" wyznała, że w ciąży przytyła 15 kilo. Jak twierdzi, zgubienie dodatkowych kilogramów to dla niej spore wyzwanie. Dodajmy, że poza dwumiesięczną córeczką Wandzią, Szelągowska wychowuje 16-letniego syna Antoniego.

Chciałabym, żeby do wagi sprzed ciąży wracało się tak łatwo, jak z wizyty od fryzjera. Jak ja zrzucę te 15 kg? Choć teraz to już pewnie 10 w tej nowej fryzurze, bo moje włosy ważyły 5 – wyznała Dorota na Instagramie.

Podziwiamy ją za dystans do siebie. Większość gwiazd woli zaklinać rzeczywistość, twierdząc, że powrót do formy po porodzie to nic trudnego. Szelągowska jako jedna z niewielu osób miała odwagę zdradzić całą prawdę. Młode matki są jej za to wdzięczne!

Zobacz także: Dorota Szelągowska urodziła. Dla córki wybrała nieco zapomniane, ale piękne imię

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów