Dorota Szelągowska pokazała, jaką rewolucję zrobiła w łazience jej córka. Gwiazda ma duży dystans

Łucja Siennicka 24.10.2019
Dorota Szelągowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dorota Szelągowska niedawno pochwaliła się tym, jak wygląda jej łazienka po remoncie. Okazuje się, że na co dzień jest inaczej, niż sobie wyobrażała. Wszystko za sprawą jej córeczki.

Dorota Szelągowska jest znana z tego, że w popularnym programie TVN przeprowadza rewolucje w mieszkaniach uczestników. Gwiazda niedawno remontowała własne mieszkanie, co jakiś czas chwali się osiągniętymi efektami. Tym razem pokazała, jak wygląda jej łazienka, gdy jest użytkowana przez rodzinę. 

Dorota Szelągowska pokazała, jak wygląda jej łazienka na co dzień

Dorota Szelągowska chętnie dzieli się efektami pracy w mediach społecznościowych. Tym razem dekoratorka wnętrz pochwaliła się własną łazienką. Jest niezwykle stylowo - Szelągowska postawiła na modne złote dodatki, marmur i butelkową zieleń.

Dorota jest znana z poczucia humoru, dlatego nie miała oporów, żeby pokazać, jak pomieszczenie wygląda, gdy jest użytkowane. 

Kiedy w swojej super hiper eleganckiej i wymarzonej łazience, w której zawsze miał być porządek, usiłujesz pomalować się, żeby jakoś wyglądać na osiemnastce syna, ale masz też niespełna dwuletnie dziecko, które ci asystuje - napisała.

Obserwatorzy 39-latki są zachwyceni jej szczerością i tym, że pokazuje, jak wygląda prawdziwe życie. 

W takiej łazience nawet bałagan ładnie wygląda - piszą.

Pozwalacie sobie na bałagan w mieszkaniu?

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała swoje domowe biuro. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Szukasz inspiracji? Sprawdź, co jest aktualnie modne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów