Dorota Szelągowska po raz pierwszy mówi o swojej ciąży: Narzeka na jedną rzecz. "Źle to wszystko wymyślone"

Katarzyna Leszczyńska 26.09.2017
Dorota Szelągowska
Fotografia: Facebook/Dorota Szelągowska

Prezenterka w zabawny sposób potwierdziła te informacje. 

Córka Katarzyny Grocholi, Dorota Szelągowska, wrzuciła na swoje konto na Facebooku zabawny post dotyczący kobiet w ciąży. O tym, że aktorka jest w ciąży mogliśmy dowiedzieć się już od jej matki w sierpniu tego roku. Tymi słowami prowadząca program „Dorota was urządzi” nie pozostawiła swoim fanom już żadnych wątpliwości. Na Facebooku zamieściła żartobliwy post. 

Wiedzieliście, że mózg kobiety kurczy się w ciąży? O 6 %... Więc ja się pytam, dlaczego nie mogą mi się kurczyć uda np? Źle to jest wszystko wymyślone.

Jest to druga ciąża Doroty Szelągowskiej. Prezenterka ma już szesnastoletniego syna Antoniego. Internauci w równie zabawny sposób odnieśli się do jej postu. Szczęśliwi fani prezenterki złożyli jej stosy gratulacji oraz życzenia zdrowia. 

A później ten sam mózg chyba kurczy się o kolejne 80% na "urlopie" macierzyńskim.

Doskonale rozumiem kurcze mózgowe. Doświadczam ich codziennie. Przesyłam buziaki i uściski w tej "niedoli" najlepszego w życiu czasu.

Gratulacyjne serdeczności. Być może mózg się tyci kurczy, ale tak mało to nie zaszkodzi, natomiast na szczęście poczucie humoru jak zwykle dopisuje. Brawo Ty...

Dorota Szelągowska oficjalnie o swojej ciąży

Dorota Szelągowska nie po raz pierwszy w zabawny sposób odniosła się do swojej ciąży. Ostatnio pisaliśmy o tym, że prezenterka w żartobliwy sposób mówi o swojej tuszy. Oficjalne potwierdzenie informacji o ciąży nastąpiło w odpowiedzi na komentarz jednej z fanek Szelągowskiej.

No właśnie, bardzo to niesprawiedliwe. Mózg się kurczy, człowiek głupieje, a cała reszta ciała się rozrasta w masakrycznym tempie – napisała internautka.

No właśnie - "reszta ciała", a nie tylko brzuch prawda? Bo już myślałam, że tylko ja po prostu zamieniam się w monstrum zamiast dumnie nosić brzuszną piłkę na chudych nogach – odpowiedziała gwiazda.

My bardzo lubimy takie poczucie humoru i również składamy serdeczne gratulacje. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów