Dorota Szelągowska ostro o koronasceptykach. "Na głupotę niestety jeszcze chyba nie ma lekarstwa"

Julita Buczek 26.10.2020
dorota szelągowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Popularna prezenterka postanowiła objąć stanowisko w sprawie koronasceptyków. Sprawdźcie, co sądzi na ich temat.

Dorota Szelągowska to jedna z bardziej znanych gwiazd w polskim show-biznesie. W czasie panującej pandemii stara się wykorzystać swoje zasięg w sieci, aby móc popularyzować odpowiedzialne zachowania.

Gwiazda w swoich social mediach zachęca do noszenia masek, a także mycia czy dezynfekcji rąk. W ostatnim wywiadzie, który udzieliła postanowiła także zająć stanowisko w sprawie koronasceptyków.

Dorota Szelągowska ostro o koronaceptykach

W rozmowie z dziennikarzami portalu plejada.pl Dorota wyznała, że stosuje się do zaleceń rządu. Nosi maskę, a także często myje ręce.

Jak idę do sklepu, czy w życiu prywatnym zawsze stosuję się do zasad, które panują. Uważam, że noszenie maseczki to jest naprawdę mała rzecz. Robiliśmy program, gdzie główną bohaterką była pielęgniarka, dużo pogadałam z lekarzami, z pielęgniarkami, więc myślę, że szanujmy ich pracę - powiedziała.

Postanowiła wypowiedzieć się także na temat osób, które nie wierzą w pandemię i nie przestrzegają przepisów.

Tych wszystkich, którzy myślą, że wirusa nie ma, zapraszam do szpitala zakaźnego, żeby zobaczyli, jak wygląda przechodzenie przez COVID-19. Niech przyjdą po prostu pomóc, bo tam brakuje ludzi do pracy, więc będzie to bardzo dobra rzecz - wyznała w wywiadzie. 

Padło też kilka dość mocnych słów o osobach, które nie chcą nosić maski w przestrzeni publicznej.

I myślę sobie, że może również ubranie ogranicza ich wolność, może powinny wystąpić o to, żeby chodzić nago po ulicach. Nie wiem, na głupotę niestety jeszcze chyba nie ma lekarstwa - dodała.

Co sądzisz o słowach Doroty?

Zobacz także: Zagraniczna piosenkarka ostro o wyroku polskiego TK! "Nie troszczycie się o życie kobiet"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów