Dorota Szelągowska urodziła kilka dni temu. Teraz opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Fani: Ślicznie pani wygląda

Katarzyna Leszczyńska 15.01.2018
Dorota Szelągowska
Fotografia: Instagram/Dorota Szelągowska

Dobrze się prezentuje?

Zaledwie kilka dni temu Dorota Szelągowska powitała na świecie swoje drugie dziecko, córkę Wandę. Nie jest to pierwszy raz, gdy została matką. Szelągowska ma już 16-letniego syna Antoniego. Długo czekaliśmy na potwierdzenie ciąży przez projektantkę wnętrz. Pochwaliła się nią dopiero w zaawansowanym etapie. Teraz pokazała na Facebooku pierwsze zdjęcie od czasów porodu.

Zobacz także: Dorota Szelągowska urodziła. Dla córki wybrała nieco zapomniane, ale piękne imię

Dorota Szelągowska swoje najnowsze zdjęcie udostępniła z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znajduje się na nim z kolegą ze stacji, Dariuszem Solarzem. Prezenterka w poście zaprosiła na warsztaty Solarza z okazji akcji charytatywnej. Naszą uwagę zwraca jednak przede wszystkim promienny wygląd Szelągowskiej. Macierzyństwo najwidoczniej jej służy.

Fani są zachwyceni wyglądem Szelągowskiej po ciąży

Fani Doroty Szelągowskiej nie szczędzą swojej idolce komplementów. W komentarzach sypią się miłe słowa odnośnie jej wyglądu oraz nieustanne gratulacje z powodu narodzi córki. Niektórzy postanowili jednak wyrazić również swój niepokój w związku zbyt szybkim powrotem do obowiązków gwiazdy po porodzie. Szelągowska na pewno wie jednak, co jest dla niej dobre i znajduje czas na wszystko.

Wygląda pani znakomicie, pięknie, ale proszę trochę zwolnić, nie narzucać sobie takiego tempa, dopiero tydzień jak pani urodziła.

Mega. Dobrze panią znowu zobaczyć uśmiechniętą.

Pani Dorotko, gratuluję córeczki, niech się dobrze chowa.

Ślicznie pani wygląda, pozdrowienia dla malutkiej Wandzi.

Tacy fani z całą pewnością są dużym wsparciem i motywacją dla młodej mamy. Trzeba przyznać, że Szelągowska, choć jest niedługo po porodzie, wygląda naprawdę bardzo dobrze. My również gratulujemy najmłodszej pociechy.

Dorota Szelągowska w ciąży
Fotografia: Instagram/Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska w ciąży
Fotografia: Instagram/Dorota Szelągowska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów