Dorota Szelągowska tłumaczy się z występu syna w serialu! "Ręce mi opadły"

Zuzanna Morska 13.06.2019
Dorota Szelągowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Syn gwiazdy dostał rolę w serialu "Na Wspólnej". Teraz prezenterka musi się tłumaczyć, że nie załatwiła mu pracy.

Dorota Szelągowska to znana polska prezenterka, która prowadzi własne programy w TVN Style i HGTV. Gwiazda zajmuje się urządzaniem domów i mieszkań, a jej programy przypadły do gustu wielu widzom.

Ostatnio głośno zrobiło się o tym, że karierę telewizyjną rozpoczął także syn Szelągowskiej - 18-letni Antoni. Młody aktor zagra w serialu "Na Wspólnej". A znana mama musi tłumaczyć się z tego, że sukces osiągnął sam, bez jej pomocy.

Dorota Szelągowska o występie syna w serialu

Szelągowska udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Twój Styl". Opowiedziała tu o dzieciństwie, które upłynęło pod znakiem biedy. Mamą gwiazdy jest pisarka Katarzyna Grochola, która córkę wychowywała samotnie.

Dorota podkreśliła w rozmowie, że jej mama wiązała wtedy ledwo koniec z końcem, a w dodatku była sama. Dzisiaj prezenterka jest jej bardzo wdzięczna i ją podziwia.

Między innymi dlatego Szelągowskiej zależało na tym, żeby jej syn doszedł do wszystkiego sam. Tym bardziej nie rozumie, jak można jej zarzucić, że załatwiła mu pracę w serialu.

Mówiłam, że nie chcę promować dzieci. Czyli kłamałam… Ręce mi opadły - powiedziała.

Prezenterka wyjaśniła, że jej syn od wielu lat próbuje swoich sił w tym trudnym zawodzie. Wszystko zawdzięcza sobie.

Od 12. roku życia każdy weekend spędza w Akademii Musicalowej, zagrał w dwóch filmach, dubbingował, brał udział w przedstawieniach. Chodzi na castingi, sam zapisał się do agencji aktorskiej. Nagle dostaje epizodyczną rolę w serialu i jest dym?

Myślicie, że to częsty problem wśród dzieci znanych rodziców?

Dorota Szelągowska zajmuje się urządzaniem mieszkań. Jak myślicie, co powiedziałaby o mieszkanku Julii Wieniawy? Młoda gwiazda przeprowadziła się niedawno do nowego mieszkania. Zobaczcie, jak je urządziła!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów