O partnerze Szelągowskiej wiemy niewiele. Teraz dekoratorka uchyla rąbka tajemnicy i zdradza sekret udanej relacji

Katarzyna Leszczyńska 25.01.2018
Dorota Szelągowska
Fotografia: Instagram/Dorota Szelągowska

Dekoratorka niedawno urodziła córkę Wandę. 

Dorota Szelągowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Córka Katarzyny Grocholi niedawno urodziła swoje drugie dziecko, córkę Wandę. Wcześniej bardzo długo ukrywała ciążę. Nie wspomina też o swoim ukochanym, który nadal pozostaje jednym z najbardziej tajemniczych partnerów ludzi związanych z showbiznesem. Teraz jednak prowadząca program „Dorota was urządzi” postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy.

Zobacz także: Dorota Szelągowska urodziła kilka dni temu. Teraz opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Fani: Ślicznie pani wygląda

Choć nadal nie wiemy, kim jest ukochany Szelągowskiej, na temat samego związku wypowiedziała się w swoim ostatnim wywiadzie dla magazynu „Rewia”. Dekoratorka przyznała, że nie czuje potrzeby, żeby dzielić się z mediami i ludźmi informacjami na temat swojego ukochanego, ponieważ relacja, która ich łączy powinna być wyłącznie osobista. Zdradziła również, jak według niej powinien być zdefiniowany udany związek.

Jak on mnie zachwyca. Wracamy do domu, rozkładamy sobie planszówki i gramy do nocy. Albo gadamy sobie pijąc piwo. To jest fantastyczne. To jest właśnie partnerstwo – zdradziła Szelągowska.

Dorota Szelągowska wcześniej była żoną znanego muzyka, Adama Sztaby. Para rozwiodła się w 2015 roku. Z jeszcze wcześniejszego związku Szelągowska ma syna, Antoniego, który obecnie ma 16 lat. Chcielibyście poznać informacje na temat tajemniczego ukochanego dekoratorki?

Kim jest tajemniczy partner Doroty Szelągowskiej?
Fotografia: Instagram/Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola
Fotografia: Instagram/Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska w domu
Fotografia: Instagram/Dorota Szelągowska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów