Dorota Szelągowska jest w ciąży. Zdradził ją jeden komentarz na Facebooku

Redakcja 03.08.2017
Dorota Szelągowska
Fotografia: East News

Projektantka rozwiała tym samym wszelkie wątpliwości. 

Dorota Szelągowska to jedna z najsympatyczniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Widzowie pokochali ją za pogodę ducha, niewybredne żarty i oczywiście pomysły, jak przy niewielkich kosztach i wysiłku przeprowadzić domową rewolucję. 

Córka Katarzyny Grocholi mimo że karierę w mediach zaczynała jako dziennikarka, dziś najbardziej znana jest z programów emitowanych na kanałach TVN Style i HGTV, m.in. "Dorota was urządzi", czy "Domowe rewolucje". Programy, w których przemienia domy Polaków w prawdziwe perełki, cieszą się ogromną popularnością. Nie dziwne więc, że kolorowa prasa zaczęła także interesować się jej życiem prywatnym. 

Szelągowska przez lata związana była z Adamem Sztabą, z którym rozwiodła się w 2015 roku. Dziś znów jest zakochana, nie wiadomo jednak, kto jest wybraniem jej serca. W wywiadach gwiazda chętnie podkreśla, że jest szczęśliwa, ale nie ma potrzeby pokazywania światu swojego partnera. Dziś, wszystko wskazuje też na to, że gwiazda wkrótce po raz drugi zostanie mamą. 

Kolorowa prasa zaczęła zastanawiać się, dlaczego nagle gwiazda zniknęła z mediów - nie pojawiła się nawet na premierze jesiennej ramówki TVN. Jak dowiedział się tygodnik "Na żywo" nieobecność może być spowodowana właśnie ciążą. Przyjaciółka Szelągowskiej miała zdradzić magazynowi, że gwiazda przebywa obecnie w swoim domu na Warmii. Towarzyszą jej syn i nowy partner. 

Szelągowska sama odniosła się do rewelacji kolorowej prasy, umieszczając na Facebooku film, do którego dołączyła krótki komentarz. 

Zniknęłam i nie pracuję - tak przynajmniej twierdzą media :) Więc całuję Was czule z planu "Domowych Rewolucji".

Jaka jest prawda?

Post projektantki wzbudził wśród internautów spore poruszenie. Jeszcze większe jej odpowiedź na jeden z komentarzy. 

Ale żeby w ciąży tak ciężko pracować? - zapytała internautka.

W końcu ciąża to nie choroba - odpowiedziała Dorota Szelągowska. 

Mimo że wielu internautów gratuluje Szelągowskiej zajścia w ciążę, niektórzy są zdania, że to nic innego, jak tylko wielki blef. 

Media to teraz mają na temacie ciebie i twoją rzekomą ciążę. 

Teraz piszą o pani ciąży, bo zaszyła się pani na Warmii.

Na wszelki wypadek gratulujemy :) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów