Dorota Szelągowska jednym zdjęciem wywołała spore poruszenie. "Te plotki to jednak nie plotki" - piszą internauci

Redakcja 28.08.2017
Dorota Szelągowska
Fotografia: ONS

Wiele wskazuje na to, że projektantka chciała ukryć ciążowy brzuch. Udało się? 

Dorota Szelągowska, córka pisarki Katarzyny Grocholi, za kilka miesięcy powita na świecie swoje drugie dziecko. Mimo że karierę w mediach zaczynała jako dziennikarka, dziś najbardziej znana jest z programów "Domowe rewolucje" i "Dorota was urządzi", w których zamienia mieszkania Polaków w prawdziwe perełki. 

Choć projektantka w żadnym wywiadzie nie potwierdziła oficjalnie doniesień o ciąży, w pewien sposób zrobiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych, umieszczając pod jednym ze zdjęć wiele mówiący komentarz. 

Czytaj więcej: Dorota Szelągowska jest w ciąży. Zdradził ją jeden komentarz na Facebooku 

Wiele wskazuje na to, że Szelągowska nie zamierza zwalniać tempa i udać się na urlop. Wciąż pracuje na planie programu "Domowe rewolucje", o czym świadczą zdjęcia, które umieszcza w mediach społecznościowych. Na jednym z nich stara się ukryć ciążowy brzuszek, jednak uważni internauci nie dali się "nabrać". 

Domowe rewolucje odcinek 7! W ręku dzierżę klucze - to one wywołają radość z nadchodzącej beztroskiej demolki :) Za 5 dni finał - napisała projektantka. 

"Mały szef budowy"

Mimo że projektantka prawdopodobnie starała się ukryć widoczną ciążą, efekt jest odwrotny do zamierzonego. Kask, którym Dorota Szelągowska zasłania brzuch, jeszcze bardziej przyciąga wzrok. Co na to internauci? Stwierdzili, że doniesienia o ciąży projektantki to już nie mogą być plotki.

Pani Doroto, kask jest super, ale to co pod kaskiem to dopiero cud. 

Te plotki to jednak nie plotki. 

Bo to kolejny/a rewolucjonista będzie. I już ma kask. 

Mały szef budowy w brzuszku już z kaskiem na głowie. 

Ktoś tu chyba brzuszek chowa. Wyglądacie wszyscy ekstra. 

Choć Dorota Szelągowska, tak jak wspomniano wcześniej, nie potwierdziła oficjalnie doniesień o ciąży, zrobiła to jej matka Katarzyna Grochola. Jeszcze raz gratulujemy! :-) 

Czytaj więcej: Katarzyna Grochola skomentowała ciążę córki. Zrobiła to w naprawdę uroczy sposób

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów