Gwiazda "Klanu" zarażona koronawirusem! Aktorka zdradza smutną prawdę: "System nie wyrabia"

Malwina Wasilewska 22.10.2020
Dorota Naruszewicz
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dorota Naruszewicz poinformowała na Instagramie o tym, że ma koronawirusa. Jak się czuje?

Koronawirus rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Przypomnijmy, że niedawno padł rekord - w trakcie doby zanotowano ponad 10 tysięcy zakażeń. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych gwiazdach, u których wykryto COVID-19. Ostatnio do ich grona dołączyła aktorka znana z serialu "Klan", Dorota Naruszewicz.

Dorota Naruszewicz ma koronawirusa

W ciągu zaledwie ostatnich kilku godzin w mediach pojawiły się informacje o tym, że Radosław Majdan i Maryla Rodowicz mają koronawirusa. Teraz okazuje się, że kolejną gwiazdą, u której test na COVID-19 pokazał wynik pozytywny, jest Dorota Naruszewicz Gwiazda serialu "Klan".

Aktorka w długim poście na Instagramie zdradziła, jak się czuje i skomentowała stan polskiej służby zdrowia. Niestety nie ma dobrych wieści. Jak twierdzi, do tej pory nikt nie sprawdził jej stanu zdrowia. Jej zdaniem system jest niewydolny.

Na szczęście Dorota czuje się dobrze, ale nie każdy może mieć tyle szczęścia, dlatego aktorka apeluje o ostrożność i odpowiedzialność:

System nie wyrabia, nikt w tej chwili nie nadzoruje stosowania się do obostrzeń izolacji. Nikt mnie nie sprawdzał, nie zadzwonił, sanepid cisza. To od naszej uczciwości, odpowiedzialności zależy zdrowie innych. Taka obywatelska postawa wielu jest odległa, ale może w tych ekstremalnych warunkach dotrze do nas to, że sami musimy wymagać od siebie dojrzałych postaw, bo nasze państwo nie poprowadzi nas za rączkę, nie da klapsa (prędzej kopa w d...), nie przypilnuje, nie nakaże tyle a tyle dni w kwarantannie - napisała Dorota.

Fani życzą jej dużo zdrowia i cieszą się, że dobrze znosi chorobę:

Dużo zdrowia!

Jak dobrze że nic już pani nie jest.

Zdrowia, Dorota!

Aktorka poprosiła internautów o to, aby oddawali osocze, ponieważ wielu osobom zakażonym koronawirusem może ono uratować życie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów