Dorociński ze łzami w oczach: "Jestem zdruzgotany". Dramatyczne nagranie w sieci

Hanna Skowron 01.03.2019
Marcin Dorociński
Fotografia: VIPHOTO/East News

Tajemniczy film wzbudził niepokój fanów. 

Marcin Dorociński chroni swoją prywatność. Jeśli aktor publikuje coś w sieci, to zazwyczaj są to posty dotyczące promocji jego projektów zawodowych oraz akcje społeczne. Tym razem zamieścił na Instagramie tajemniczy film, który zaniepokoił internautów. O co chodzi?

Zobacz także: Agnieszka Chylińska pokazała się bez makijażu i nagrała zabawne wideo! "Pozytywna wariatka"

Dorociński opublikował niepokojący film

Dorociński pokazał nagranie, na którym widać kompletnie zdewastowane mieszkanie. Aktor ze łzami w oczach pyta, "jak można zrobić coś takiego?".

Jestem zdruzgotany... Trudno mi w to uwierzyć. Zobaczcie, ile zniszczeń. Kto to zrobił? Dlaczego? - komentował.

Powywracane i zniszczone meble, pomalowane sprejem ściany - ten widok przestraszył fanów aktora. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy to jego osobisty problem, czy może plan nowego filmu. Przejęci internauci zaczęli udostępniać wideo w mediach społecznościowych. Nagranie w ciągu kilku godzin odtworzono kilkadziesiąt tysięcy razy.

Jeśli to nie kadry filmowe... To brak mi słów i bardzo współczuję. 

Przygnębienie, smutek i złość. Jak można... Szok i niedowierzanie. Bardzo Panu współczuję. 

Co się stało? Jak trzeba rąk do pomocy, służę swoimi.

Wandalizm nie ma wytłumaczenia - pisali fani. Czy zdemolowane mieszkanie należy do Dorocińskiego, czy może to jedna z kreacji aktorskich lub nietypowa akcja charytatywna? Kilka godzin po opublikowaniu pierwszego filmu Dorociński uchylił rąbka tajemnicy w kolejnym.

Czołem kochani, zawsze wiedziałem, że ludzi dobrej woli jest więcej, ale nie sądziłem, że aż tylu. Dziękuję za wsparcie i przepraszam za nerwy, ale to poprzednie nagranie to w bardzo ważnej sprawie jest. 

O co chodzi? Aktor wszystko wyjaśnił w kolejnych postach. Zamieścił na Instagramie film promujący kampanię WWF Polska "Godzina dla Ziemi". "Niszcząc przyrodę, niszczysz własny dom" - podsumował akcję w przejmującym wideo. 

Zobacz także: Wieniawa oszpeciła się na potrzeby filmu! Patryk Vega opublikował niepokojące zdjęcie

Te filmy były bardzo chętnie oglądane w Polsce!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów