Dornan na premierze "Nowego oblicza Greya" zajrzał w dekolt fanki. Najlepsza reakcja Dakoty Johnson

Katarzyna Leszczyńska 08.02.2018
Dakota Johnson i Jamie Dornan na premierze "Nowego oblicza Greya"
Fotografia: EAST NEWS

6 lutego w Hollywood odbyła się światowa premiera "Nowego oblicza Greya". Jamie Dornan zaliczył wpadkę na czerwonym dywanie, która nie uszła uwadze Dakoty Johnson.

Już 9 lutego premieraNowego oblicza Greya” w Polsce. 6 lutego natomiast odbył się światowy pokaz filmu w Hollywood. Aktorzy wcielający się w główne role, czyli Dakota Johnson i Jamie Dornan, pozowali na czerwonym dywanie wraz z innymi gwiazdami, reżyserem, autorką książki E.L. James, a nawet z fanami, którzy chcieli zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. W pewnym momencie podeszły do nich dwie atrakcyjne kobiety i doszło do zabawnego zdarzenia.

Zobacz także: Johnson i Dornan o scenach seksu w "Nowym obliczu Greya". "Czuliśmy się niezręcznie, bo...". Ten powód zrozumie każdy

Choć mówiło się dość głośno na temat spięć pomiędzy Dakotą a Jamiem, okazuje się, że obecnie aktorzy dogadują się całkiem dobrze, a można nawet stwierdzić, że połączyła ich przyjaźń. Mówił o tym nawet sam Dornan w jednym z ostatnich wywiadów, w których opowiadał o tym, jak trudno było im zagrać sceny seksu, podczas gdy łączą ich relacje jak brata z siostrą i znają swoje drugie połówki.

Nasze relacje są prawie takie jak między bratem i siostrą. (...) Kochamy się i szanujemy, czujemy się ze sobą dobrze - powiedział aktor w programie Jimmy'ego Kimmela.

Podczas hollywoodzkiej premiery widać było ich przyjacielską zażyłość, zwłaszcza w jednej sytuacji.

Zobacz także: Dornan opowiada, jak naprawdę kręci się sceny seksu w "Nowym obliczu Greya". Przez to wyznanie zrobiło się niezręcznie

Dornan zagląda w dekolt fanki

Jedna z fanek, która chciała zrobić sobie zdjęcie z aktorką parą, miała na sobie kreację, w której mocno wyeksponowany był jej biust. Stanęła obok Dornana, który w pewnym momencie zajrzał w jej dekolt. Zabawna sytuacja nie uszła uwadze Dakoty Johnson. Aktorka postanowiła zareagować w równie zabawny sposób i upomniała swojego filmowego partnera sugerując mu dyskretnie, żeby przestał wpatrywać się w dekolt fanki. Zobaczcie sami, jak wyglądała ta sytuacja.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów