Ciąg dalszy afery z Górniak i Donatanem. Producent nie wytrzymał

Paulina Ermel 14.06.2018
Edyta Górniak i Donatan
Fotografia: Eastnews

Tegoroczny festiwal w Opolu przejdzie do historii. Wszystko za sprawą konfliktu Edyty Górniak z Donatanem. Tym razem głos w sprawie zabrali Cleo i producent muzyczny.

Przed jednym z występów na opolskiej scenie Edyta Górniak pozowała na ściance u boku Donatana. W którymś momencie producent muzyczny złapał wokalistkę za pośladek. Edyta go spoliczkowała, a Donatan zaczął tłumaczyć się w mediach, że akcja była ustawiona. Górniak szybko dodała, że o niczym nie wiedziała i czeka na przeprosiny. Producent nie pozostawił tego bez komentarza.

Zobacz także: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana po tym, co zrobił jej na ściance

Spór Edyty Górniak i Donatana

Donatan odpowiedział na zarzuty piosenkarki. Z jednej strony napisał, że przeprasza, ale z drugiej wciąż pokrętnie tłumaczy, że nic się nie stało. Wrzucił na Facebooka emocjonujący wpis, w którym wyjaśnił, że przecież niczego złego nie zrobił.

Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo - to faktycznie przepraszam. Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała. Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, "super skradliśmy Opole". Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms'owaliśmy o tym od paru dni... Do Opola też przyjechałem ze względu na Wasze zaproszenie. Czuję się teraz wykorzystany - widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego. Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę

Głos w sprawie zabrała także wieloletnia współpracownica Donatana - Cleo. Wokalistka przyjęła stronę producenta i stwierdziła, że według niej akcja była ustawiona.

@Donatan ma ekstrawaganckie poczucie humoru i styl bycia. Do tego wydaje mi się, że to było ustawione. Tak przynajmniej to wygląda

Jak sądzicie, kto ma rację w tym sporze?

Zobacz także: Donatan tłumaczy się z tego, że złapał Górniak za pupę. Ale nie przeprasza!

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów