Donald Trump znów stał się obiektem żartów. I to za sprawą taśmy klejącej

Patryk Chilewicz 05.12.2016
Donald Trump
Fotografia: zdjęcie: East News

Wiatr potrafi płatać figle. Czasami rozwiewa włosy, czasami przesuwa tupecik, a czasami podwiewa krawat. Donald Trump musi go nienawidzić. 

Donald Trump, prezydent elekt Stanów Zjednoczonych może i zdobył władzę, jednak nie tylko tą polityczną - stał się tematem nieskończonej ilości żartów. Internauci śmieją się z jego nienaturalnie pomarańczowej skóry, dziwnej maniery mówienia, przyklejonego tupecika, nerwowym tikom czy szaleństwom, jakich dopuszcza się w każdym właściwie wystąpieniu.

Ostatnio na Twitterze szaleje nowe zdjęcie Donalda Trumpa, na którym ten zostaje zawiany, a jego krawat ląduje na ramieniu prezydenta elekta. Problem w tym, że naszym oczom ukazuje się taśma, która trzyma wewnętrzną część krawata. Efekt? Tysiące niewybrednych komentarzy wyśmiewających kolejną gafę, która została już nazwana #TapeGate.

Żart być może i nie jest najwyższych lotów, ale świetnie pokazuje, w jakiej kondycji jest amerykańskie społeczeństwo, które zostało skutecznie podzielone i jakakolwiek banalna sytuacja jest dla niego argumentem za lub przeciw. Pozostaje więc obserwować i w zależności od wyborczych sympatii komentować. A panom życzymy, by nigdy nie wiązali krawatu za pomocą taśmy, bo jednak wstyd.

Krawaty i muchy w nieformalnych stylizacjach

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów