Donald Trump zasnął na kolacji u królowej Elżbiety? Do sieci trafiło wideo

Zuzanna Morska 05.06.2019
Donald Trump i królowa Elżbieta
Fotografia: Rex Features/East News

Nagranie rozbawiło internautów do łez. Wygląda na to, że podczas przemówienia królowej Elżbiety prezydent USA... przysnął!

Donald Trump wraz z żoną i rodziną przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie przyleciał z wizytą dyplomatyczną. Prezydenta USA na Wyspach Brytyjskich przywitali królowa Elżbieta, książę Karol, księżna Kamila i inni członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Z okazji wizyty tak ważnych gości monarchini zorganizowała wieczorny bankiet, podczas którego wygłosiła świetną przemowę. Kiedy królowa mówiła, kamera przyłapała Donalda Trumpa na przysypianiu.

Donald Trump zasnął podczas przemówienia królowej Elżbiety

Każda wizyta Donalda Trumpa na dworze królowej Elżbiety wzbudza ogromne zainteresowanie. Prezydent USA słynie ze swojej bezpośredniości i nic nie robi sobie z obowiązujących w Wielkiej Brytanii zwyczajów.

Zdarza mu się powiedzieć o słowo za dużo - jak to było w przypadku księżnej Meghan, którą nazwał "paskudną" - i potrafi złamać etykietę - podczas jednego ze spotkań poklepał królową Elżbietę po plecach, co jest absolutnie niedopuszczalne.

Wygląda na to, że to nie koniec wpadek prezydenta USA. W związku z wizytą Trumpa w Wielkiej Brytanii królowa zorganizowała uroczysty bankiet, podczas którego przemawiała. Media obiegło wideo z przemówienia. Kamera pokazywała też to, co w tym czasie robił Donald Trump. Prezydent USA na początku uważnie słuchał monarchini, a następnie... przysnął!

Internautów rozbawiło to do łez. Pod krążącym w internecie nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych obserwatorów.

Nawet nie jestem zaskoczony

Wyglądam tak samo na spotkaniu w pracy

To specjalnie

Uważacie, że powinien się tak zachowywać w stosunku do królowej Elżbiety?

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej już dawno doczekali się swoich woskowych podobizn. Woskową figurę ma także księżna Meghan. Zobaczcie, jak wygląda i czy są do siebie podobne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów