Kolejna wpadka Trumpa podczas spotkania z królową! Melania musiała uchronić go przed kompromitacją

Królowa Elżbieta II w różowym kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych oraz Donald Trump w garniturze rozmawiają na trybunach
Fotografia: GETTY POOL/Associated Press/East News

Donald Trump podczas wizyty w Wielkiej Brytanii zaliczył wiele wpadek. Ta jednak przebija wszystkie inne! Z opresji męża musiała uratować Melania Trump.

Donald Trump ostatnio był na oficjalnej wizycie w Wielkiej Brytanii. Prezydent USA spotkał się z królową Elżbietą II. Od kilku dni media rozpisują się nad wpadkami, jakie zaliczył podczas tej wizyty. Takiej jeszcze jednak nie było! Okazuje się, że prezydent miał problem z rozpoznaniem prezentu, który... sam podarował królowej! Elżbieta II była niezwykle zaskoczona, a sprawę musiała naprostować ostatecznie Melania Trump, która wyciągnęła męża z tarapatów.

Zobacz także: Piękny gest Melanii Trump. W ten sposób oddała hołd księżnej Dianie!

Melania Trump ratuje męża z tarapatów

Królowa Elżbieta II zaprosiła prezydenta USA na wystawę w Pałacu Buckingham. Została ona zorganizowana właśnie na jego cześć. Eksponaty miały dotyczyć golfa, który jest ulubionym sportem Donalda Trumpa.

W pewnym momencie królowa, oprowadzająca parę prezydencką między eksponatami, zatrzymała się przy figurce konia. Elżbieta II zapytała Trumpa, czy ją pamięta. Prezydent USA od razu przyznał, że nie. W tym momencie do konwersacji włączyła się jego żona.

Ależ oczywiście, to statuetka konia, która podarowaliśmy jej wysokości rok temu - powiedziała Melania.

Na wystawie znalazły się bowiem również pamiątki z wcześniejszych relacji USA i Wielkiej Brytanii. Trump figurkę podarował królowej w lipcu rok temu na zamku Windsor.

Zobacz także: Nieznane zdjęcia królowej Elżbiety II wystawione na sprzedaż!

Lubisz królową Elżbietę? A może wolisz jej wnuków? Sprawdź, którego członka rodziny królewskiej najbardziej przypominasz!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów