Donald Trump powiedział, że Meghan jest "wredna". Jak zareagował Harry, gdy się z nim spotkał?

Książę Harry w czarnej bluzie ze zdziwioną miną
Fotografia: Rex Features/East News

Donald Trump i księżna Meghan nie mają dobrych relacji. Książę Harry teraz musiał spotkać się z prezydentem USA. Jak się zachowywał?

Nie od dziś wiadomo, że prezydent USA nie ma zbyt dużego poparcia wśród amerykańskich gwiazd. Na jego temat swego czasu wypowiadała się także Meghan Markle. Księżna Sussex znana jest z tego, że dba o prawa kobiet i głośno się w ich obronie wypowiada. W jednym ze swoim przemówień odniosła się właśnie do Trumpa i jego polityki, której otwarcie nie popiera. To sprawiło, że prezydent równie niepochlebnie wypowiedział się na jej temat. Teraz książę Harry musiał się z nim spotkać.

Zobacz także: Donald Trump zasnął na kolacji u królowej Elżbiety? Do sieci trafiło wideo

Książę Harry spotkał się z Trumpem

Meghan i Trump nie mają dobrych relacji od dawna. Ich konflikt rozpoczął się zanim Markle została księżną, a nawet narzeczoną księcia Harry'ego.

Ością niezgody między Meghan a Trumpem jest to, że aktorka w 2016 roku otwarcie poparła w wyborach prezydenckich Hilary Clinton. O obecnym prezydencie mówiła natomiast, że jest "mizoginistą".

Nie chcesz żyć w świecie, który on [red.: Trump] nam maluje - mówiła wówczas przyszła księżna.

Donald Trump znany jest ze swojego ciętego języka. Zazwyczaj odgryza się w takich sytuacjach. Słowa Meghan skomentował w rozmowach z "The Sun" oraz "Good Morning Britain". 

Była dla mnie wredna. I to jest w porządku, ma prawo być wredna, nie byłoby dobrze, gdybym ja był wredny dla niej. Wiesz co? Robi dobrą robotę, mam nadzieję, że cieszy się życiem. Myślę, że jest bardzo miła - powiedział w brytyjskim programie.

Teraz Donald Trump wybrał się w oficjalną wizytę do Wielkiej Brytanii. Spotkał się oczywiście z rodziną królewską. Co prawda nie widział się z księżną Meghan, która obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim, ale stanął oko w oko z jej mężem, księciem Harrym.

Książę Harry trzymał się z daleka od prezydenta i jego żony. Przez cały czas pozostawał na tyłach pokoju i kołysał się z boku na bok, wyglądając na zupełnie niezainteresowanego - relacjonuje "Mirror".

Okazuje się zatem, że Harry, chcąc uniknąć konfrontacji, po prostu starał się trzymać z daleka od Trumpa.

Zobacz także: Księżna Meghan znów łamie tradycję! Zobaczcie, jaki wózek dla dziecka wybrała

Historia rodziny królewskiej to doskonały materiał na film! Ale nie tylko ona. Te filmy i seriale o tematyce królewskiej skradną twoje serce.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów