Dominika Tajner podjęła życiową decyzję. „Nowy dom, nowe życie, czas start”

Adrianna Kubiak 28.06.2019
Dominika Tajner podjęła życiową decyzję. „Nowy dom, nowe życie, czas start”
Fotografia: Kamili Piklikiewicz/EastNews

Ostatnio Dominika Tajner miała burzliwy czas w swoim życiu. Wszystko wskazuje na to, że w końcu los zaczyna jej sprzyjać.

Przez ostatnie miesiące w mediach głośno było o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Para przeżywała ciężki okres w swoim życiu. Wydarzenia te z pewnością wpłynęły na nowe decyzje. Czy Dominika Tajner wyprowadzi się z Polski? Na Instagramie pokazała klucze do nowego mieszkania.

Zobacz także: Magda Gessler na wakacjach bez makijażu. "Podobna do Violetty Villas"

Nowy dom, nowe życie – gdzie zamieszka Dominika Tajner

W tym roku w życiu Dominiki wiele zmian. Na początku roku żona piosenkarza zgodziła się na udział w „Tańcu z Gwiazdami” podczas, którego dowiedziała się o papierach rozwodowych złożonych przez Michała Wiśniewskiego. Od zakończenia przygody w programie minęło sporo czasu, jednak media nie poprzestały interesować się życiem pary.

Nowina Dominiki Tajner

Dominika przez cały czas mieszkała z Michałem Wiśniewskim w willi pod Warszawą. Jak oznajmiła ostatnio w mediach społecznościowych, przyszedł czas na zmiany. Tajner na Instastory ogłosiła radosną nowinę i wstawiła zdjęcie kluczy do mieszkania. Do fotografii dodała jednoznaczny komentarz.

Nowy dom, nowe życie, czas start.

Gdzie zamieszka córka Apoloniusza Tajnera? Internauci spekulują, że dom czy mieszkanie, w którym zamieszka Dominika, może znajdować się poza granicami Polski. Wymowne zdjęcie breloka do kluczy sugeruje, że Tajner być może wyjdzie do Norwegii.  

 

Klucze Dominiki Tajner
Fotografia: Instagram//@dominika_tajner

Zobacz także: Królowa Elżbieta II zrzekła się swojego tytułu po 67 latach! Należy on teraz do… księżnej Kate!

Magda Gessler regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia i posty. Restauratorka może w ten sposób zarabiać! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów