Dominika Tajner uwolniła się od Michała Wiśniewskiego. Pozbyła się tatuażu z jego imieniem

Zuzanna Morska 06.09.2019
Dominika Tajner
Fotografia: TRICOLORS/East News

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się kilka miesięcy temu. Gwiazda rozliczyła się z przeszłością i postanowiła pozbyć się symbolu który przypominał jej o mężu.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski tworzyli jedną z najbarwniejszych par polskiego show-biznesu. Niestety ich małżeństwo przetrwało zaledwie 7 lat - Wiśniewski złożył bowiem pozew o rozwód.

Informacja zaskoczyła nie tylko fanów pary, ale też samą Dominikę Tajner, która nie spodziewała się takiego obrotu sprawy. Od rozstania minęło kilka miesięcy i dzisiaj do wielu rzeczy Tajner podchodzi na chłodno. Właśnie uczyniła kolejny krok ku temu, aby ułożyć sobie życie na nowo.

Dominika Tajner usunęła tatuaż po mężu

Nikt nie spodziewał się, że czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego również się rozpadnie. Muzyk i jego ukochana nie są już razem. I wygląda na to, że każde układa sobie życie na nowo.

Niedawno pojawiły się spekulacje na temat tego, że Wiśniewski ma już nową partnerkę, a nawet spodziewa się kolejnego dziecka. Z kolei Dominika jakiś czas temu w wywiadzie dla "DD TVN" wyznała, że jest gotowa na nową miłość.

Tajner postanowiła zapomnieć o Michale i ma jej w tym pomóc... usunięcie tatuażu po mężu. Niedługo po tym, jak stworzyli związek, wytatuowała sobie na przedramieniu tatuaż z imieniem "Michał". Teraz nie ma po tym symbolu śladu.

z25162014Q,Dominika-Tajner-usunela-tatuaz-po-Michale-Wisniews
Fotografia: instagram.com/dominika_tajner

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów