Tajner o rodzinie Wiśniewskiego: "Wspominki i wielka tęsknota za dzieciakami"

Malwina Wasilewska 09.09.2019
Dominika Tajner
Fotografia: Instagram.com/dominika_tajner/

Internauci skrytykowali jej postawę. Chyba takiej reakcji Dominika się nie spodziewała...

Dominika Tajner wciąż nie może pogodzić się z rozstaniem z Wiśniewskim? Wydawałoby się, że po tym jak usunęła tatuaż z jego imieniem, wszystko w jej życiu wróciło na właściwe tory. Jednak jej ostatnie posty na Instagramie są dowodem na to, że wciąż nie pogodziła się z przeszłością.

Dominika Tajner wspomina czas spędzony z rodziną Michała Wiśniewskiego

Kilka ostatnich miesięcy było dla Dominiki Tajner emocjonalnym rollercoasterem. Nie spodziewała się, że Michał Wiśniewski zdecyduje się z nią rozwieść. Mimo wsparcia przyjaciół i rodziny Dominika wciąż nie potrafi zapomnieć o Wiśniewskim i jego dzieciach. Dowodem na to są jej ostatnie wspisy na Instagramie, w których z rozrzewnieniem wspomina dzieci Michała:

Wspominki i wielka tęsknota za dzieciakami…  #rodzina #family #rodzenstwo #życie #wspomnienia #wzyciupieknesatylkochwile - napisała Dominika.

Internauci ostro zareagowali na posty Dominiki:

Gdy za kimś tęsknię, to po prostu do niego dzwonię/piszę/jadę. Nie szukając atencji portali plotkarskich poprzez czułe i łzawe publikacje. Myślę, że dzieciaki ucieszyłyby się, gdyby im powiedziała to Pani w indywidualnej rozmowie telefonicznej…

Nie wiem, czy to dobry pomysł, że tęsknota jest przez Instagram.

Tak trudno zadzwonić czy napisać do nich i szczerze o tym powiedzieć?

Po przeczytaniu komentarzy Dominika usunęła te wpisy.

Jak myślicie, wstawianie tego typu postów po rozstaniu z partnerem to dobry pomysł?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów