Dominika Tajner pierwszy raz tak szczerze o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. "Od dawna nie było najlepiej"

Marianna Bereza 25.06.2019
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" jest już gotowa na nowy rozdział w swoim życiu.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli ze sobą 9 lat. Kilka miesięcy temu gwiazdor postanowił zakończyć związek z czwartą żoną. Dlaczego doszło do rozstania? Córka Apoloniusza Tajnera po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o powodach rozwodu.

Kiedy syn Dominiki w ciężkim stanie trafił do szpitala, Michał czuwał przy boku żony. Tabloidy obwieściły wtedy, że para zbliżyła się do siebie. O zażegnaniu kryzysu media doniosły również wtedy, gdy okazało się, że uczestniczka ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" zachowała tatuaż z imieniem piosenkarza. Plotki ucięła w końcu sama Dominika. Przyznała, że z byłym mężem pozostaje w dobrych stosunkach, ale nie ma mowy o powrocie.

Dominika Tajner ujawniła powód rozwodu z Michałem Wiśniewskim

Rozwód jednak będzie! Tajner w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznała, że definitywnie zakończyła małżeństwo i zdecydowała się ujawnić powody rozstania z liderem grupy Ich Troje. Okazuje się, że ukochany podejrzewał ją o prowadzenie podwójnego życia.

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwie od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - oceniła.

Co ciekawe, gwiazda przyznała, że z byłym mężem jest teraz w lepszych stosunkach niż kiedyś.

Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie - wyznała.

Najważniejsza informacja padła jednak na koniec rozmowy. Przykre doświadczenia nie zniechęciły Dominiki do nowych związków.

Uważam, że życie jest zbyt krótkie, żeby długo blokować swoje uczucia. Rozumiem, że są sytuacje, które powodują, że za każdym razem trudniej jest zaufać drugiej osobie i podjąć np. decyzję o kolejnym małżeństwie. Ale dziś jestem pewna, że w kwestii uczuć jestem otwarta. Nie mogę się wręcz doczekać następnego rozdziału w moim życiu - podsumowała.

Trzymamy kciuki!

Zobacz także: Wiśniewski oburzył wszystkich ostatnim koncertem. Seksistowskie żarty w kierunku wokalistki to dopiero początek

Ten wyjątkowy projekt robi furorę! Wszystko dlatego, że na zdjęciach możemy zobaczyć gwiazdy i ich... młodsze wcielenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów