Dominika Tajner pierwszy raz ujawniła powody rozstania z Michałem Wiśniewskim!

Zuzanna Morska 07.08.2019
Dominika Tajner
Fotografia: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

W rozmowie z dziennikarką magazynu "Viva!" Dominika Tajner ujawniła, co było przyczyną rozstania z Michałem Wiśniewskim!

Informacja o tym, że Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe i rozstał się z Dominiką Tajner, zaskoczyła wszystkich. Wydawać by się mogło, że muzyk znalazł szczęście u boku Dominiki. Do dzisiaj nie wiadomo było, co stało się między tą dwójką i dlaczego podjęli tak radykalne kroki.

Tajner w wywiadzie dla "Vivy!" uchyliła jednak rąbka tajemnicy na temat relacji z mężem. Zobaczcie, co zdradziła.

Dominika Tajner opowiedziała o rozstaniu, związku i depresji

Tajner w szczerym wywiadzie opowiedziała, że już trzy lata temu między małżonkami zaczęło się źle dziać. Para przeżyła ze sobą 9 pięknych lat, ale ostatnie 3 były tak naprawdę procesem "odchodzenia od siebie".

Po sześciu latach przestaliśmy wchodzić już sobie wzajemnie w nasze obszary. Przez kolejne trzy lata coraz mniej zajmowałam się jego sprawami. I wtedy okazało się, że mało nas łączy - wyznała Dominika.

Gwiazda przyznała też, że do rozpadu związku mogła przyczynić się jej choroba. Okazuje się bowiem, że Dominika Tajner zmagała się z depresją. Choroba doprowadziła do tego, że niezbędna jej była terapia i wsparcie ze strony męża. Tego drugiego nie otrzymała.

Poszedł ze mną do psychologa nawet, ale zawsze twierdził, że to choroba wymyślona. Tymczasem ja rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia - dodaje Tajner.

Dominika Tajner z chorobą zmagała się sama, a depresja doprowadziła  do rozwodu małżonków.

Na wiele rzeczy przymykałam oko, ponieważ za bardzo go kochałam. Nie mam żadnych pretensji do Michała, bo to ja zapomniałam o sobie. I to był powód mojej ciężkiej depresji. A Michał jej nie udźwignął. Nasze życie uległo wtedy ogromnej zmianie. Nie mogłam już tyle z siebie dawać co wcześniej. Te ostatnie trzy lata były właściwie odchodzeniem od siebie - powiedziała gwiazda.

Co zrobilibyście na miejscu Michała?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów