Dominika Tajner udzieliła wywiadu w "DD TVN". Opowiedziała o chorobie i o tym, że jest gotowa na nową miłość!

Zuzanna Morska 19.08.2019
Dominika Tajner
Fotografia: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Gwiazda zdradziła, że zmagała się z depresją i opowiedziała, kto najbardziej pomógł jej w tej sytuacji. Ujawniła również, czy jest gotowa na nową miłość.

Informacja o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajnera zaskoczyła wszystkich. Wokalistka i lider grupy "Ich Troje" rozstał się ze swoją czwartą żoną, a powody tej decyzji przez długi czas nie były do końca jasne.

Okazuje się, że między małżonkami od dawna się nie układało, a przeciągający się kryzys zakończył się rozwodem. Dominika Tajner wyjaśniła w międzyczasie, że na drodze do szczęścia małżonków stanęła m.in. jej depresja. Jak poradziła sobie z chorobą i kto stał wtedy u jej boku? Opowiedziała o tym w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Dominika Tajner o depresji i nowej miłości

Wygląda na to, że Dominika Tajner otrząsnęła się po rozstaniu z mężem i coraz łatwiej przychodzi jej mówienie o tym. Gwiazda udzielił wywiadu dziennikarzom "DD TVN". To właśnie tu opowiedziała o chorobie, jej przyczynach i zdradziła, że czuje się o wiele lepiej.

Zaczyna się wszystko uspokajać, jestem spokojna, szczęśliwa. Wpłynęła na mnie kumulacja wszystkiego, i to nawet nie wydarzeń z tego roku, tylko wcześniejszych. Gdy byłam menadżerką Michała, to wzięłam chyba za dużo na siebie - zdradziła.

Gwiazda dodała, że w trudnych chwilach mogła liczyć na bliskich, ale nie na Michała Wiśniewskiego. Pomagali jej głównie mama, tata i brat. Tajner ujawniła również, dlaczego zachorowała. Choroba zaczęła się po śmierci babci, a sytuacja stała się jeszcze bardziej napięta po tym, kiedy zachorował syn Dominiki.

Myślę, że to że byłam menadżerką Michała, to też było za dużo na moje barki. Udźwignęłam, ale musiałam to przypłacić zdrowiem. Bardzo dużo ludzi ma problem z depresją, ale nie chce się do tego przyznać, bo boją się reakcji otoczenia. Depresję wciąż traktują jako słabość. Kiedy już sama zauważyłam, że ciężko mi wstać i zrobić krok, że zaczynam mieć lęki o poranku, zdecydowałam, że idę do psychiatry. Potem to już ciężka praca. Da się wyjść z najcięższych stanów - dodała.

Dominika Tajner obecnie ma się dobrze i układa sobie życie na nowo. Dziennikarze "DD TVN" zapytali ją o to, czy jest gotowa na nową miłość.

Oczywiście, że jestem otwarta. Przyjaciele swatają, ale nie robię nic na siłę. Fajnie by było kogoś mieć, ale teraz na pewno więcej rozwagi będę wkładać w wybranka. To raz, a dwa – jak ma przyjść, to samo przyjdzie. Akurat w tych tematach nie ma co przyśpieszać - wyznała.

W tym momencie Tajner nikogo nie ma, ale nie zamyka się na nowe związki. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć jej szczęścia.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.     

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów