Tajner wciąż nie może pogodzić się z odejściem Wiśniewskiego? Opublikowała krótki list

Hanna Skowron 09.04.2019
Dominika Tajner
Fotografia: Instagram.com/dominika_tajner_wisniewska/

Wciąż ma do niego żal...

Dominika Tajner najwyraźniej wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe. Mimo że od tego czasu minęło kilka tygodni, żona gwiazdora nadal głośno komentuje jego decyzję. Właśnie opublikowała na Instagramie krótki list.

Dominika Tajner zamieściła list do Michała Wiśniewskiego

12 marca był dla Dominiki Tajner przełomowy. Tego dnia żona Michała Wiśniewskiego poinformowała o tym, że gwiazdor złożył pozew o rozwód.

Od momentu publikacji jej dramatycznego postu minęło już kilka tygodni, jednak emocje po ich burzliwym rozstania nadal nie maleją. Niemal codziennie w kolorowych magazynach i na portalach show-biznesowych pojawiają się kolejne plotki podsycane przez Michała i Dominikę.

Ostatnio Tajner zamieściła na InstaStory krótki list, w którym po raz kolejny komentuje rozstanie i wbija szpilę mężowi:

Ludzie, którzy otwarcie pokazują swoje uczucia ani nie są głupi, ani naiwni. Wręcz przeciwnie, są tak silni, że nie potrzebują masek – napisała w wiadomości na Instastory.

Ciekawe, co na to Wiśniewski...

Niektóre serialowe związki są tak dobrane, że chętnie zobaczylibyśmy je w rzeczywistości. Zobaczcie, o które pary nam chodzi.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów