Dominika Tajner ma koronawirusa. "Gdy otrzymałam wynik, nogi się pode mną ugięły."

Julita Buczek 27.10.2020
dominika tajner
Fotografia: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/ East News

Dominika Tajner zachorowała na koronawirusa. Swoimi przeżyciami postanowiła podzielić się w wywiadzie.

Koronawirus atakuje coraz więcej osób. Choroba dotyka nie tylko osoby niezwiązane z mediami, ale także gwiazdy oraz celebrytów.

Ostatnio okazało się, że na koronawirusa zachorowała była żona Michała Wiśniewskiego Dominika Tajner, która w ostatnio udzielonym wywiadzie postanowiła przybliżyć przebieg choroby.

Dominika Tajner ma koronawirusa

W rozmowie z dziennikarzami portalu jastrząbpost.pl Dominika postanowiła odpowiedzieć o początkach swojej choroby, a także o tym, jak obecnie się czuje.

Od ponad tygodnia siedzę w domu. Na początku zauważyłam, że kiepsko się czuję, miałam okropny, suchy kaszel, wszystko mnie bolało. Towarzyszyła mi także podwyższona temperatura, która dochodziła do 38 stopni. Od razu czułam, że coś jest nie tak. Postanowiłam zrobić test. Stałam w kolejce ponad półtorej godziny, przede mną blisko 150 osób - wyznała Dominika.

Pomimo tego, że Dominika liczyła się z tym, że wynik będzie dodatni, po jego otrzymaniu załamała się.

Gdy dzień później otrzymałam wynik, nogi się pode mną ugięły. Zaczęłam się dusić ze stresu, że wynik okazał się pozytywny - zdradziła w rozmowie.

Dominika Tajner wyznała, że obecnie czuje się już znacznie lepiej. Gwiazda przyznała, że to zasługa silnego organizmu i odpowiednim lekom.

Najdziwniejszym uczuciem była dla mnie utrata węchu i smaku. Na szczęście mam silny organizm i z większością objawów, jak kaszel czy podwyższona temperatura, poradziłam sobie dość szybko dzięki lekom - wyznała.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Agnieszka Chylińska dodała kolejny mocny wpis ws. aborcji! Fani: "Myślę tak samo"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów