Dominika Tajner zabrała głos w sprawie konfliktu swojego ojca i Michała Wiśniewskiego

Hanna Skowron 23.03.2019
Dominika Tajner-Wiśniewska
Fotografia: instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Ostatnio głośno zrobiło się na temat tego, że Apoloniusz Tajner jest wściekły na swojego zięcia. Dominika Tajner postanowiła skomentować te doniesienia.

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner wzbudza wiele kontrowersji. Najpierw informacja o pozwie zaskoczyła wszystkich - w tym samą zainteresowaną Dominikę. Następnie pojawiały się spekulacje, że Wiśniewski zdecydował się na ten krok już parę miesięcy temu, a rzekomym powodem miał być udział jego żony w programie "Taniec z Gwiazdami". Teraz mówi się o tym, że do całej sprawy włączył się ojciec Dominiki - Apoloniusz Tajner.

Dominika Tajner o konflikcie swojego ojca z Michałem Wiśniewskim

Ojciec Dominiki Tajner miał być wściekły na swojego zięcia. Liczne źródła podawały, że polski trener nie chciałby spotkać na swojej drodze Michała Wiśniewskiego, bo wtedy mogłyby paść z jego stron nieprzyjemne słowa. Co na temat potencjalnego konfliktu Wiśniewskiego ze swoim ojcem sądzi Dominika? Gwiazda w końcu zabrała głos.

W rozmowie z portalem "Party" Dominika wyznała, że ze strony jej ojca w życiu nie padłyby takie słowa.

Nie wierzę, żeby mój tata coś takiego powiedział. To jakieś kolejne bzdury, totalne brednie.

Myślicie, że gdyby Michał i Apoloniusz się spotkali, doszłoby do sprzeczki?

Niektóre polskie gwiazdy przeszły ogromną metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniły się znane gwiazdy polskiego show-biznesu! Niektóre przemiany naprawę was zaskoczą.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów