Dominika Tajner i Michał Wiśniewski już po rozwodzie. Pokazali zdjęcie z sądu

Marianna Bereza 01.10.2019
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

7-letnie małżeństwo pary właśnie się zakończyło!

Dominika Tajner już nie jest żoną Michała Wiśniewskiego! 30 września ich związek przeszedł do historii. Była partnerka lidera Ich Troje pokazała zdjęcie z warszawskiego sądu. 

Wiśniewski i Tajner byli małżeństwem 7 lat. Dominika była czwartą żoną piosenkarza. Wiele wskazywało na to, że już ostatnią. Niestety, na początku roku media zaczęły donosić o kryzysie pary.

Prawda jest taka, że w moim małżeństwie od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - mówiła Tajner w rozmowie z "Fleszem".

Dominika Tajner potwierdziła rozwód

Rozprawa trwała tylko kilka minut, a para rozstała się za porozumieniem stron. Tajner i Wiśniewski ustalili szczegóły rozstania już wcześniej, dlatego orzeczenie rozwodu było tylko formalnością.

Tajner pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie z sądu. Po rozprawie podsumowała rozstanie w relacji na InstaStories. Wygląda na to, że byli małżonkowie pozostają w przyjaznych stosunkach. 

Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to, co się dzieje, dzieje się po coś - czytamy.

Lider Ich Troje długo nie był singlem. Przypomnijmy, w lipcu Michał Wiśniewski po raz pierwszy został sfotografowany z tajemniczą Pauliną. Niedługo później tabloidy doniosły, że piosenkarz spodziewa się piątego dziecka. Gwiazdor został zapytany o to w programie "Pytanie na śniadanie", ale odpowiadał wymijająco, natomiast jego menedżerka zdementowała informacje.

Zobacz także: Mandaryna o nowej dziewczynie Michała Wiśniewskiego. Już się poznały?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
Fotografia: Instagram.com/dominika_tajner/

Sprawdź, która piosenka idealnie opisuje twój los. Może to jeden z utworów zespołu "Ich troje"?

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów