Dominika Tajner-Wiśniewska o rozwodzie: "Jestem w rozsypce"

Dominika Tajner-Wiśniewska
Fotografia: Eastnews/Piotr Blawicki

Żona Wiśniewskiego zdradziła, że się tego nie spodziewała. Teraz przeżywa trudne chwile.

Dominika Tajner poinformowała niedawno na Facebooku, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Żona gwiazdora w jednym z wywiadów opowiedziała o tym, jak zareagowała na tę informację. Jej wypowiedź poruszyła internet.

Dominika Tajner-Wiśniewska o rozwodzie

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że w małżeństwie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego nie ma żadnego kryzysu. Razem pokazywali się publicznie, zamieszczali w sieci wspólne zdjęcia i nagrania. Okazuje się jednak, że już od kilku miesięcy w ich relacji pojawiały się problemy.

W wywiadzie dla serwisu Plejada.pl Dominika opowiedziała o tym, co teraz czuje. Nie ukrywa, że jest jej przykro. Dała też do zrozumienia, że Michał już od dłuższego czasu myślał o rozstaniu:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce… - powiedziała Dominika.

Tajner-Wiśniewska w rozmowie z "Faktem" dodała, że nie wie, kiedy jej mąż podjął ostateczną decyzję o złożeniu pozwu rozwodowego:

Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew, możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku. Przepraszam, jestem w rozsypce.

Do tej pory Wiśniewski nie zabrał głosu w tej sprawie. Jak myślicie, jest szansa, że zmieni jeszcze swoją decyzję?

Zobacz także: Michał Wiśniewski akustycznie. W takim repertuarze go jeszcze nie słyszeliście!

Czego jeszcze słuchaliśmy na początku 2000 roku? Te hity podbijały wszystkie listy przebojów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów