Dominika Gwit zdobyła się na szczere wyznanie. "Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa"

Julita Buczek 14.10.2019
Dominika Gwit
Fotografia: Instagram @dominikagwit

31-letnia aktorka postanowiła udzielić szczerego wywiadu. Jej obserwatorzy nie spodziewali się takich wyznań.

Dominika Gwit od wielu lat wzbudza zainteresowanie mediów. Niestety część osób zamiast na jej karierze skupia się na tuszy.

31-latka z nadwagą zmaga się od wielu lat, niestety liczne diety nie przyniosły upragnionego efektu. Celebrytka jednak akceptuje swój wygląd, a na licznych nagraniach, które publikuje w sieci, widać, że umie cieszyć się życiem, a także nie przejmuje się opinią innych.

Gwit zdobyła się na szczere wyznanie

W jednym z ostatnich odcinków "Uwagi!" pojawiła się Dominika Gwit, która opowiedziała o relacjach z fanami, swoim życiu, a także hejcie, który coraz częściej spotyka ją w sieci.

Kompleksów możesz się wyzbyć, tylko kiedy pogodzisz się ze sobą. Kiedy nie będzie ważne, jak wyglądasz, a kim jesteś. Twoje zdrowie jest najważniejsze, ale nie jest zagwarantowane, kiedy będziesz cały czas siedzieć na siłowni i jeść zdrowo. (…) Przeszłam w swojej głowie gigantyczną rewolucję, dowiedziałam się, co jest dla mnie najważniejsze. Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa. Ludzie, którzy wyzbywają się kompleksów, bo są sobą, są wolni - wyjawiła w programie aktorka.

Oczywiście nie obyło się bez komentarza w sprawie nagrań młodej aktorki, które regularnie pojawiają się na jej instagramowym koncie. Dominika postanowiła poruszyć sprawę hejtu, którego coraz częściej doświadcza.

Mamy wolność słowa. (...) Ludzie mają ogromną potrzebę poczuć się lepsi. Są ludzie, którzy piszą pozytywne rzeczy, a są ludzie, którzy piszą negatywne rzeczy. "Ty durna świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz swojego męża". Idę ulicą i myślę: "Gdzie jesteście ludzie? Pokażcie się". Myślę, że ci ludzie zmagają się czasem z ogromnymi kompleksami i depresją, im trzeba pomóc - wyznała Gwit.

Dominika postanowiła dosadnie zaznaczyć, że ma pełną świadomość tego, jak wygląda.

Wiem, jaka jestem, wiem, jak wyglądam i wiem, czego chcę od życia. Wychodzę na scenę z podniesioną głową, bo jestem pewna swoich umiejętności. Kocham to, co robię, jestem sobą. Nie będę się pchać na castingi dla dziewczyn "fit" i "glamour", bo nie jestem "fit" - dodała.

Co sądzicie o takim wyznaniu gwiazdy?

Zobacz także: Małgorzata Foremniak udzieliła szczerego wywiadu na temat samotności. Opowiedziała o byciu singielką

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów