Dominika Grosicka zdradziła bardzo wstydliwy sekret swojego męża Kamila. Aż trudno w to uwierzyć

Katarzyna Leszczyńska 11.10.2017
Dominika Grosicka i Kamil Grosicki
Fotografia: Instagram/Dominika Grosicka

Żona piłkarza chyba zdradziła zbyt wiele ;) 

Piłkarz polskiej reprezentacji Kamil Grosicki i jego żona Dominika są małżeństwem od sześciu lat. Ostatnio obchodzili rocznicę ślubu. Teraz Dominika Grosicka pojawiła się na okładce najnowszego numeru magazynu „Shape”, który promuje zdrowy tryb życia. Żona piłkarza chwali się swoją figurą i w szczerym wywiadzie opowiada o tym, jak uzyskała tak doskonałą formę oraz wyjawia szczegóły życia rodzinnego.

Czy żona piłkarza musi być wysportowana?

Dominika z Kamilem prowadzą aktywny tryb życia. Oboje są wysportowani. Dominika postanowiła uchylić rąbek tajemnicy dotyczący tej sfery ich życia. W pewnym momencie wywiadu wyjawiła wstydliwy sekret swojego męża. Choć trudno w to uwierzyć, okazuje się, że Kamil, który jest zawodowym piłkarzem, ma o wiele gorszą kondycję od swojej żony.

Czasami Kamil schodzi do mnie do siłowni - ja robię trening z ciężarami i skaczę od godziny a on po 20 minutach jest zlany potem. A kilka lat temu, gdy wychodziliśmy razem pobiegać, to ja myślałam, że zaraz umrę na zawał - powiedziała Grosicka w rozmowie z "Shape". 

Dominika twierdzi, że nie czuje presji, żeby ćwiczyć tylko dlatego, że jej mąż jest sportowcem. Robi to przede wszystkim dla siebie. Kamil na co dzień poświęca się karierze, dlatego wspólnie zdecydowali, że ona zajmie się wychowywaniem ich dzieci: trzynastoletniego Marcela oraz pięcioletniej Mai. Tym bardziej istotne jest dla niej znalezienie czasu dla siebie, kiedy może poćwiczyć i się zrelaksować. Oprócz tego poświęca się w dużej mierze swojej pasji – wizażowi.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów