Dominika Grosicka wrzuciła do sieci seksowne zdjęcie w bikini. "Sama słodycz"

Hanna Skowron 15.05.2019
Dominika Grosicka
Fotografia: instagram.com/dominikagrosicka

Żona Kamila Grosickiego obchodziła ostatnio 32. urodziny. Zobaczcie, jak je świętowała!

Dominika Grosicka to jedna z najpopularniejszych polskich WAGs. Żona "Grosika" ma wielu fanów w mediach społecznościowych - z niecierpliwością czekają oni na jej kolejne zdjęcia, ukazujące migawki z życia tej znanej pary.

Ostatnio Dominika pochwaliła się zdjęciami z egotycznego Dubaju. Jedna z jej fotografii rozgrzała fanów do czerwoności!

Dominika Grosicka pozuje w bikini

13 maja Grosicka świętowała swoje 32. urodziny. Właśnie z tej okazji mąż zabrał ją do gorącego Dubaju. To nie pierwsza wycieczka pary w te strony, ale tym razem wyjątkowa. W końcu świętują ważne wydarzenie.

"Grosik" z tej okazji pochwalił się w sieci zdjęciem żony w bikini. Widać na nim, jak Dominika wyleguje się w basenie należącym do luksusowego hotelu. Kamil opatrzył fotografię podpisem: "Jestem mega szczęściarzem ,ze mam taką piękną i super żonę. Jestem codziennie z Ciebie dumny jak wychowujesz dzieci i jak dbasz o naszą rodzinkę. W dniu Twojego święta życzę Tobie dużo zdrowia bo resztę zdobędziesz, a ja Ci w tym pomogę".

Taką samą fotką pochwaliła się na swoim profilu Dominika. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów.

Sama słodycz

Ale laska!

Rakieta figura

A jak wam się podoba to zdjęcie?

Nie tylko Dominika Grosicka wrzuciła do sieci zdjęcie w bikini. Zobaczcie inne fotki polskich gwiazd, które lubią się chwalić zdjęciami z wakacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów