Dominika Gawęda z Blue Café parę lat temu wyglądała tak. Teraz pokazała się w "DD TVN" kompletnie odmieniona

Katarzyna Leszczyńska 06.12.2017
Dominika Gawęda "Blue Cafe"
Fotografia: EAST NEWS

Można jej nie poznać. 

Dominika Gawęda swoją karierę rozpoczynała od udziału w różnych programach typu talent show. Wygrała jeden z odcinków „Drogi do gwiazd”, później próbowała swoich sił w „Idolu”. Ostatecznie popularność przyniósł jej występ w „Szansie na sukces”, w odcinku z zespołem Blue Café. Wtedy odbył się konkurs na nową wokalistkę, która miała zastąpić Tatianę Okupnik. Tym samym to właśnie Gawęda dołączyła do zespołu.

Dominika jest wokalistką Blue Café od 2006 roku. Choć na początku fanom zespołu trudno było się odzwyczaić od charakterystycznego wokalu Okupnik, ostatecznie Gawęda zyskała sympatię fanów i do dziś jest w składzie grupy. Przez te wszystkie lata eksperymentowała z fryzurami. Pamiętamy ją przede wszystkim z ciemnych włosów. Dominika z Blue Café wystąpiła w Opolu w 2013 roku. Jak wtedy wyglądała?

Dominika Gawęda w 2013 roku
Fotografia: EAST NEWS

W październiku tego roku znów zdecydowała się na rozjaśnienie włosów, niedługo po swoim ślubie z gitarzystą zespołu PectusMaciejem Szczepanikiem. Ostatnio Dominika Gawęda znów zaskoczyła wszystkich. Na początku grudnia pojawiła się w programie „Dzień Dobry TVN” zupełnie odmieniona. Artystka ścięła grzywkę i rozjaśniła jeszcze bardziej włosy. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory. W programie opowiedziała o najnowszej płycie Blue Café, tym, że jest zadowolona ze zmiany na blond, jak również zdradziła sekrety ze swojego świeżo upieczonego małżeństwa. Jak się zaprezentowała?

Dominika Gawęda w "Dzień Dobry TVN"
Fotografia: EAST NEWS
Dominika Gawęda
Fotografia: EAST NEWS
Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów