Zagrali razem w "Podatku od miłości". Domańska zapytana o pocałunki z Damięckim. Zaskakujący komentarz

Katarzyna Leszczyńska 21.02.2018
Aleksandra Domańska i Grzegorz Damięcki "Podatek od miłości"
Fotografia: YouTube/KinoSwiatPL

Aleksandra Domańska i Grzegorz Damięcki zagrali główne role w filmie "Podatek od miłości". U Kuby Wojewódzkiego aktorka zdradziła, czy podobały jej się pocałunki na planie.

Na antenie TVN-u powoli zaczynają pojawiać się programy z wiosennej ramówki. Ostatnio premierę miał pierwszy odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Gośćmi gwiazdora był kucharz Robert Makłowicz oraz aktorka, o której ostatnio jest głośno ze względu na jej rolę w filmie „Podatek od miłości”, Aleksandra Domańska. Aktorka opowiedziała o swojej karierze i planach filmowych oraz zdradziła szczegóły ostatniej produkcji.

Zobacz także: Wojewódzki odpowiada na zarzuty Rozenek i grozi pokazaniem jej kompromitujących SMS-ów. Ta odpowiada i uderza w Renulkę

Aleksandra Domańska zagrała już w różnych polskich produkcjach, jednak to „Podatek od miłości”, w którym wcieliła się w główną rolę, sprawił, że zaczęło być o niej głośno. Aktorka stawiająca swoje pierwsze kroki w showbiznesie wyznała szczerze, co czuje, biorąc udział w programie Wojewódzkiego.

Potrzebuję chwili. To jest taka abstrakcja. Ja się czuję, jakby mi się śniło, że ja tu siedzę. Czuję się dziwnie. Fajnie, ale dziwnie – powiedziała Domańska już na samym początku.

Później Domańska zaczęła opowiadać o swojej karierze i zdradziła, że po „Podatku od miłości” jak na razie nie dostała żadnych propozycji filmowych. Opowiedziała też o swojej diecie, zapytana o to przez prowadzącego, w związku z tym, że drugim gościem w programie był Robert Makłowicz. Największą uwagę przyciągnęły jednak jej słowa dotyczące „Podatku od miłości”.

Domańska o pocałunkach na planie

W związku z tym, że „Podatek od miłości” jest komedią romantyczną, nie obyło się oczywiście o pytania o pocałunki aktorki na planie filmowym. Zwłaszcza, że Domańska zagrała u boku Grzegorza Damięckiego, który ostatnio pojawia się w dużej ilości polskich produkcji i uważany jest za prawdziwego amanta filmowego. Dlatego też jej słowa mogą zaskoczyć.

Który z aktorów, z którym grałaś, najlepiej się całuje – zapytał Wojewódzki.

Chciałabym, żeby to całowanie na planie było przyjemne, ale dla mnie nie jest. A chciałabym, wiesz, bo już trochę jestem sama – zażartowała Domańska.

Wygląda zatem, że pocałunki na planie z Damięckim, nie sprawiły aktorce przyjemności. Jedno jest pewne, Aleksandra Domańska u Wojewódzkiego pokazała się z interesującej strony, dzięki czemu widzowie mogli ją lepiej poznać.

Zobacz także: Najlepsze filmy do obejrzenia z drugą połówką

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów