Domagają się jej zwolnienia, bo ubiera się zbyt seksownie. "To program dla dzieci, a wygląda jak striptizerka"

Redakcja 08.06.2017
Amanda Holden
Fotografia: www.instagram.com/noholdenback/?hl=pl

Ponieważ talent show to program rodzinny, nie wszystkim odpowiada wyzywający strój Amandy Holden. 

Aktorka Amanda Holden, znana jako jurorka w brytyjskiej wersji programu "Mam Talent" ma niemałe kłopoty. Była polityk Ann Widdecombe domaga się usunięcia jej z programu, bo ubiera się niestosownie. Konkretnie, chodzi o zbyt wyzywające stroje. 

Zdaniem Widdecombe, dla Amandy Holden nie powinno być miejsca w programie "Britain's Got Talent". Byłej polityk nie spodobał się strój, w którym gwiazda wystąpiła podczas półfinałowych odcinków. Jak podaje Thesun.co.uk, Widdecombe chciałaby, aby szefowie stacji ITV, w której emitowany jest program, postawili jej ultimatum - albo zacznie inaczej ubierać się, albo zostanie zwolniona. 

"Britian's Got Talent", który emitowany jest o godzinie 19:30, czyli na dwie godziny przed rozpoczęciem pasma nocnego, to program familijny, pełen najróżniejszych rozrywkowych występów od tresowanych psów, przez magików, po śpiewających dziadków. A potem przychodzi Amanda Holden, która wygląda jak z filmu dla dorosłych - powiedziała Ann Widdecombe, a jej wypowiedź przytacza Thesun.co.uk. 

Amanda Holden
Fotografia: www.instagram.com/noholdenback/?hl=pl

Amanda Holden

Zbyt wyzywająca? 

To właśnie długa, czarna sukienka z rozcięciem w kształcie litery V jest powodem konfliktu. Jak podaje Thesun.co.uk, Ofcom (organ kontrolujący i nadzorujący rynek mediów i komunikacji w Wielkiej Brytanii) otrzymał 216 skarg w sprawie stroju jurorki. Również internauci piszą wprost, co sądzą o takiej kreacji.

Czy Amanda Holden wie, że to rodzinne show i nie powinna ubierać się jak striptizerka? - pyta zaniepokojony internauta, a jego wypowiedź przytacza Thesun.co.uk. 

Czy Amanda Holden zdaje sobie sprawę, że jest przykładem dla młodych dziewcząt i kobiet, powinna przestać ubierać się jak stripizerka - dodał kolejny. 

Rzecznik Ofcom poinformował, że wszelkie skargi i zażalenia na pewno zostaną rozpatrzone. 

Amanda Holden
Fotografia: www.instagram.com/noholdenback/?hl=pl

Amanda Holden

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów