Mamy zdjęcia luksusowego domu Harry'ego i Meghan! Teraz mieszkają właśnie tutaj!

Paulina Ermel 10.01.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

Książę i księżna Sussex już niebawem przeprowadzą się do Frogmore Cottage. W tej chwili ich docelowy dom jest remontowany, a oni mieszkają w tymczasowym. Wiemy jak wygląda!

Brytyjska rodzina królewska niedawno wydała oświadczenie, że wraz z rozpoczęciem nowego roku księżna Meghan i książę Harry wyprowadzą się z Pałacu Kensington do Frogmore Cottage. Para potrzebuje przestrzeni, aby powitać na świecie swoje nowe dziecko i móc się skupić na jego wychowywaniu. Jednak zanim nowy dom będzie gotowy, przeprowadzili się w zupełnie inne miejsce usytuowane pod Londynem.

Obecnie Frogmore House jest remontowany, ale Harry i Meghan i tak wynieśli się z Pałacu Kensington. Mieszkają 30 km pod Londynem, gdzie odpoczywają od dużego miasta i... fotoreporterów.

Tak wygląda tymczasowy dom Meghan i Harry'ego

Meghan i Harry wyprowadzili się do hrabstwa Cotswolds, gdzie mieszkają obecnie w gospodarstwie wartym... 2,5 mln funtów. Do zdjęć tego obiektu dotarł tabloid "The Sun". Od razu zainteresowały one fanów rodziny królewskiej.

Brytyjski dziennik donosi, że książę wynajął tę posiadłość już rok temu i mieszka tam z Meghan już od momentu ślubu! Posiadłość zlokalizowana jest na malowniczych 4 ha bajkowych terenów. Podobno padła nawet propozycja, że kiedy para przeniesie się już do Frogmore Cottage, zatrzymają to gospodarstwo.

Jak wam się podobają te tereny?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan uchodzi za ikonę stylu. Koniecznie obejrzyjcie jej 5 najlepszych stylizacji! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów