Miley Cyrus pokazała, co zostało z jej domu po pożarze. Wstrząsające zdjęcie

Anna Respondek 14.11.2018
Miley Cyrus
Fotografia: Benjamin Lozovsky/BFA/REX/Shutterstock

Zdjęcie pojawiło się również na Instagramie Liama Hemswortha. 

W ostatnich dniach przez Kalifornię przeszła fala pożarów niszcząca wszystko, co tylko spotkała na swojej drodze. Ofiarami katastrofy padły również hollywoodzkie sławy, które swoim nieszczęściem podzieliły się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zniszczenia, jakie spowodował ogień, pokazał między innymi Gerard Butler. Ze swojego domu musiała ewakuować się również Kim Kardashian czy Lady Gaga. Teraz wstrząsającym zdjęciem postanowiła podzielić się również Miley Cyrus. 

Dom Miley Cyrus spłonął w pożarze w Kalifornii

Miley Cyrus straciła dom, który doszczętnie spłonął w pożarze w Kalifornii. Na szczęście piosenkarce i jej narzeczonemu Liamowi Hemsworthowi udało się bezpiecznie ewakuować. Gwiazda we wzruszającym wpisie podziękowała strażakom za odwagę i poprosiła fanów o wpłacanie datków na pomoc ofiarom katastrofy. 

Na instagramowym koncie Liama Hemswortha pojawiło się wstrząsające zdjęcie zgliszcz domu. Hemsworth opublikował także znaczący wpis, w który przyznał, że ich domu już nie ma, jednak nie tylko oni zostali dotknięci tą tragedią. Zwrócił uwagę również na to, jak całe społeczeństwo zaangażowało się w niesienie pomocy poszkodowanym.

Wczoraj spędziłem dzień w Malibu i to było niesamowite, jak cała społeczność robiła wszystko, aby pomóc sobie nawzajem w każdy możliwy sposób. Dziękuje wszystkim odważnym strażakom - dodał Liam. 

Zbiórka pieniędzy dla ofiar pożaru trwa w całym kraju. 

Te kobiety inspirowały miliony. Ze względu na swój talent i wyjątkową urodę stały się ikonami światowego kina:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów