Tak wygląda teraz dom Kory. Pojawił się na nim wyjątkowy napis

Paulina Ermel 20.12.2018
Kora
Fotografia: Michal WARGIN/East News

Dom Kory został ozdobiony na święta w wyjątkowy sposób. Na budynku pojawił się różowy neon z wymownym napisem.

Od śmierci Kory minęło już 5 miesięcy. Jednak pamięć o niezwykłej artystce wciąż jest bardzo trwała. Ostatnio jej dom na warszawskich Bielanach został przyozdobiony w wyjątkowy sposób. Wokalistce na pewno by się to spodobało.

Na budynku zlokalizowanym w jednym z dzielnic Warszawy zawisł różowy neon. To napis o treści: "Miłość to wieczna tęsknota". Pojawił się on na domu Kory w celu uczczenia pamięci artystki.

Dom Kory

Różowy neon autorstwa Pauliny Ołowskiej został odsłonięty przy udziale męża Kory - Kamila Sipowicza, burmistrza Bielan Grzegorza Pietruczuka i fanów. Zdjęcie neonu wrzucone zostało do sieci, a pod nim pojawiło się wiele komentarzy tęskniących za artystką fanów.

Bardzo szczególne słowa

Coś wspaniałego

Kora wyróżniała się na tle innych

Artystka przez lata zmagała się z ciężką chorobą. Początkowo w ogóle nie chciała o niej mówić. Pierwszy wywiad na temat walki z rakiem pojawił się dopiero w 2014 roku. Kora odeszła w wieku 67 lat w swoim domu w Bliżowie, w otoczeniu najbliższych.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ten dom z zewnątrz wygląda jak ruina, ale w środku... Musicie zobaczyć te zachwycające nowoczesnością wnętrza! Robią niesamowite wrażenie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów