Doda przyznała, że zmniejszyła biust! A fani mają teorię dlaczego to zrobiła

Hanna Skowron 22.11.2018
Doda
Fotografia: instagram.com/dodaqueen

Wokalistka, która nigdy nie kryła się z tym, że poddała się operacji powiększenia biustu, teraz postanowiła go zmniejszyć. Zdradziła też, dlaczego to zrobiła, ale fani mają swoją teorię na ten temat.

Doda od najmłodszych lat króluje w polskim show-biznesie. Wokalistka ma mocny głos, popularne piosenki i wyrazisty wizerunek. Do tej pory kojarzyła nam się m.in. z bardzo wysportowaną, ale jednocześnie kobiecą sylwetką, której swojego czasu postanowiła chirurgicznie "pomóc". Piosenkarka już ładnych parę lat temu nieco powiększyła biust. Teraz jednak postanowiła go zmniejszyć i ujawniła dlaczego to zrobiła!

Doda zmniejszyła biust

Plotki o tym, że Doda zmniejszyła biust, pojawiały się już w wakacje. Wówczas wokalistka zaprzeczała. Tym razem jednak pojawiła się na gali Kobieca Marka Roku 2018, gdzie została uhonorowana statuetką w kategorii "Osobowość Roku" i wrzuciła do sieci zdjęcie, które wywołało burzę wśród fanów.

Obserwatorzy zauważyli, że tym razem, na nowym zdjęciu, Doda ma wyraźnie mniejszy biust, który dodatkowo podkreśliła obcisłą górą sukienki. Jedna z fanek zapytała Dorotę, gdzie podział się jej biust. Wokalistka od razu odpowiedziała.

Pozbyłam się

Dociekliwi fani pytali też dlaczego to zrobiła.

Bo mi się znudził

W kolejnym komentarzu dodała też, że na zmianę zdecydowała się już dawno i że dziękuje za komplementy pod adresem "nowego" wizerunku.

Jednak fani zaczęli spekulować, czy zmniejszenie biustu nie jest przypadkiem podyktowane tym, że Doda chciałaby niebawem zostać mamą! Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy doskonale radzą sobie na Instagramie! Zobaczcie, które z nich, wrzucając posty i zdjęcia, zarabiają w tym miejscu najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów