Doda zdradziła, ile bierze za reklamę. Kwota robi wrażenie!

Marianna Bereza 30.07.2019
Doda
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

W wywiadzie dla magazynu "Forbes" wokalistka ujawniła, ile życzy sobie za spot.

Doda jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Wiedzą o tym reklamodawcy, którzy chętnie zapraszają gwiazdę do promowania różnych produktów. Wokalistka zdradziła, za ile zgodziłaby się wystąpić w spocie. Kwota robi wrażenie!

Dorota Rabczewska działa na rynku muzycznym już 20 lat. W tym czasie reklamowała wiele produktów. Była twarzą lodów, promowała sieć marketów RTV i AGD, biżuterię oraz kosmetyki

Doda zdradziła, ile bierze za reklamę

Piosenkarka w wywiadzie dla magazynu "Forbes" wyjawiła, jakie ma podejście do reklam. Jak się dowiadujemy, nie lubi promować produktów na Instagramie.

Jak oglądam profile innych osób publicznych, to co drugi post jest jakąś otagowaną reklamą (...) Cały czas ktoś przychodzi. Jednak nie mogę co drugi dzień robić postów za hajs w koszulkach, bo jestem piosenkarką. To wbrew moim zasadom. To jest drobnica, ja po nią nie sięgam z szacunku choćby do samej siebie - oceniła.

Dodę zapytano, za jaką kwotę zgodziłaby się zareklamować dany produkt. Wokalistka podała konkretną sumę, która robi wrażenie na zwykłym śmiertelniku.

Pół miliona za spot (...) Nie mówię, że będzie łatwo, mówię, że będzie warto. Jeżeli zobaczysz mnie w jakiejś reklamie, to będziesz pewny, że dla tej marki liczy się jakość, nie ilość - podkreśliła.

Rabczewska nie może narzekać na zarobki. Zarabia nie tylko jako piosenkarka, ale także jako producentka filmowa. Od dawna inwestuje także w nieruchomości, dzięki czemu czuje się zabezpieczona finansowo.

Zobacz także: Doda przed koncertem w Białymstoku: „Czy wychodząc u was na scenę, mam się bać?”

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów