Doda usuwa tatuaże z ciała. Podała mocne powody

Malwina Wasilewska 13.12.2019
Doda
Fotografia: Instagram.com/dodaqueen

Pierwsze bolesne zabiegi ma już za sobą, ale to dopiero początek.

Ciało Dody zdobi sporo tatuaży, które teraz zdecydowała się usunąć. W najnowszym wywiadzie piosenkarka zdradziła powód swojej decyzji i opowiedziała o tym, ile tatuaży zdążyła już usunąć. Niestety zabiegi te nie należą do najprzyjemniejszych...

Dlaczego Doda usuwa tatuaże z ciała?

Doda podjęła ważną decyzję. Gwiazda postanowiła usunąć z ciała wszystkie swoje tatuaże! W rozmowie z Fakt.pl gwiazda wyznała, że zabiegi te są znacznie bardziej bolesne niż samo tatuowanie, jednak to jej nie zraża. Na razie usunęła 2 tatuaże, ale to nie koniec.

Doda zdradziła, skąd ta decyzja. Jak twierdzi, tatuaże niepotrzebnie przypominają jej partnerów, z którymi była w przeszłości. Artystka nie ukrywa, że dziś woli zapomnieć o swoich ex.

Dwa już usunęłam. Trzeci jest w trakcie i za pół roku go nie będzie. Dlaczego podjęłam taką decyzję? Bo osoby, które przyczyniły się do ich powstania nie są godne, by świecić na firmamencie mojego ciała - powiedziała Doda.

Wygląda na to, że ogromne skrzydła na plecach Dody, które tatuowano jej 11 godzin, również niebawem znikną z jej ciała. Uważacie, że to dobra decyzja?

Zobacz także: Justin Timberlake odniósł się do plotek o zdradzie. Przeprasza żonę: "Za dużo wypiłem"

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów