Doda usuwa tatuaże, które zrobiła dla Majdana. "Głupota boli"

Marianna Bereza 25.06.2019
Doda i Majdan
Fotografia: Maciej NABRDALIK/East News

Piosenkarka jest już po trzech zabiegach.

Zanim Doda poznała obecnego partnera Emila Stępnia, była w wielu związkach, także małżeńskich. Do najgłośniejszych należał bez wątpienia ten z Radosławem Majdanem. Gwiazda była żoną byłego piłkarza od 2005 do 2008 roku i zadedykowała mu nawet kilka tatuaży. Dziś po tamtej relacji zostało tylko wspomnienie i... malunki na ciele. Gwiazda chce definitywnie się ich pozbyć!

Piosenkarka od ponad roku jest szczęśliwą mężatką, nie potrzebuje więc pamiątek po innych mężczyznach. Przypomnijmy, że Doda wytatuowała sobie na przedramieniu imię byłego ukochanego zapisane po hebrajsku oraz inicjały w miejscu intymnym. Tatuaże były przerobione, ale teraz wokalistka zdecydowała o ich całkowitym usunięciu.

Doda usuwa tatuaże po Radku Majdanie

Tatuaż z hebrajską wersją imienia Radosława Majdana po rozstaniu zastąpiło słowo "nieśmiertelność". Teraz i ten napis zniknie. Podobnie jak serce z inicjałami byłego męża, które znajduje się w miejscu intymnym oraz tatuaż na żebrach.

35-latka zdradziła "Super Expressowi", że jest już po trzech zabiegach usuwania tatuaży.

To jest taki ból... Ale wiadomo, głupota boli. Zastanówcie się 10 razy, zanim zrobicie tatuaż. I mówię to ja - powiedziała.

Całkowite usunięcie tatuaży ma kosztować prawie 15 tys. zł.

Wytatuowalibyście sobie imię ukochanego lub ukochanej na ciele?

Zobacz także: 15-letnia Doda śpiewa wielki przebój Maryli Rodowicz. Nagranie podbija sieć!

Doda i Majdan
Fotografia: TRICOLORS/East News
Doda
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER

Pamiętacie jeszcze, jak Doda wyglądała jako nastolatka? Zobaczcie, jak ona, a także inne gwiazdy zmieniły się od tamtego czasu. Aż trudno rozpoznać je na starych zdjęciach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów