Doda pokazała seksowne zdjęcie w bikini. Fanka krytykuje: Trochę to niesmaczne

Anna Respondek 06.08.2018
Dorota Rabczewska
Fotografia: EAST NEWS

Piosenkarka odpowiedziała w charakterystycznym dla siebie stylu. 

Dodzie mówiło się ostatnio dużo, jednak nie dotyczyło to jej osiągnięć artystycznych, a życia prywatnego. Piosenkarka pochwaliła się ślubem, który odbył się w tajemnicy przed całym światem. W ostatnich miesiącach musiała również regularnie stawiać się na komendzie w związku z zarzutami dotyczącymi zastraszania.

Doda pozuje w seksownym bikini

Artystka zdaje się tym zupełnie nie przejmować i właśnie wyjechała na rajskie wakacje. W między czasie na swoim Instagramie publikuje seksowne zdjęcia w stroju kąpielowym, które mogą rozgrzać do czerwoności. 

Niestety jedno ze zdjęć Dody wyjątkowo nie przypadło do gustu jednej z jej fanek, która postanowiła wyrazić to w swoim komentarzu. 

Też mam ładne ciało, ale nie wrzuciłabym zdjęć w takich pozach. Dlatego, że po prostu trochę to niesmaczne i wieje pod publikę... - stwierdziła.

Oczywiście piosenkarka nie pozostała bierna na ten komentarz i postanowiła odpowiedź w znany dla siebie sposób. 

Kochaneczko, pozwoliłam ci w mojej piaskownicy powykłócać się o grabki, ale widzę, że nadwyrężając moją gościnność, zanudzasz tu wszystkich. Zmykaj już na dobranockę, bo niebawem wrzucę takie zdjęcia, że twój york nie zdąży cię reanimować. Tak dla twojego dobra - odpowiedziała.

Was też tak bulwersuje zdjęcie Dody? 

Zobacz także: Doda w mistrzowski sposób komentuje odcinek "Iron Majdan"

Zobacz także najpiękniejsze polskie WAGs:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów