Doda bardzo schudła. Zdradziła powód. "Najlepsza dieta ekspresowa"

Marianna Bereza 08.10.2019
Doda
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Dorota Rabczewska wyjawiła, ile waży. 

Doda często pokazuje w mediach społecznościowych migawki z życia prywatnego. We wrześniu gwiazda pochwaliła się fanom, że założyła aparat na zęby. Okazuje się, że zmiana ta niesie ze sobą nieoczekiwane skutki uboczne. Piosenkarka... chudnie.

Doda chudnie przez aparat na zęby. Ile teraz waży?

Dorota Rabczewska od lat marzyła o aparacie ortodontycznym, ale brakowało jej odwagi, aby go założyć. W końcu kontrowersyjna wokalistka zdecydowała się na ten krok. W rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o swoich odczuciach.

Zawsze chciałam założyć aparat, bo miałam problem ze zgryzem, ale zawsze było coś ważniejszego – teledysk albo program. Gdy byłam małą dziewczynką, aparat był czymś, co wykluczało cię z życia społecznego. Na szczęście to się zmieniło. A teraz jestem na etapie, kiedy zdrowie jest dla mnie najważniejsze. To potrwa tylko rok, a chcę mieć to już za sobą – mówiła w rozmowie z tabloidem.

Gwiazda zdradziła, że pierwsze dni po założeniu aparatu były dla niej męczarnią. 35-latka zdradziła, jak wyglądała wtedy jej dieta.

Przez pierwsze dwa tygodnie zęby bolą dosyć mocno i nie można gryźć nic twardego, ciągnącego się. Można zapomnieć o mięsie. Je się tylko papkowate rzeczy - kontynuowała.

Okazuje się, że założenie aparatu przyniosło ze sobą także nieoczekiwane skutki uboczne w postaci utraty wagi. Piosenkarka wcale nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw.

Niestety, mówię niestety, bo ja i tak jestem szczupła, ale jeśli ktoś chce schudnąć, to jest to najlepsza dieta ekspresowa. (...) Patrzę na swoje nowe zdjęcia i widzę, że jestem chuda. Ważę już tylko jakieś 51 kg. Ale wszystko wraca do normy i właśnie wyszłam z włoskiej restauracji – wyjawiła "Super Expressowi".

Założylibyście sobie aparat na zęby?

Zobacz także: Wypadek Dody na koncercie w Olsztynie. "Mam duży problem z ręką"

Lubisz śpiewać? Koniecznie weź udział w naszym quizie.

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów