Emocjonalne słowa Dody. "A co, jeżeli jutro się rozwiodę?"

Marianna Bereza 28.06.2019
Doda
Fotografia: TRICOLORS/East News

Gwiazda zamieściła w sieci poruszający wpis.

Doda od ponad roku jest szczęśliwą mężatką. Spokoju i spełnienia zaznała w końcu u boku producenta filmowego Emila Stępnia. Wcześniej życie uczuciowe wokalistki było bardzo burzliwe. Jej związki z Radosławem Majdanem i Nergalem nie przetrwały.

Choć piosenkarka od dłuższego czasu jest szczęśliwa w miłości, podkreśla, aby nie uzależniać swojej wartości od mężczyzny. Gwiazda zamieściła na Instagramie bardzo emocjonalny wpis, który pokrzepił wiele kobiet.

Doda pyta kobiety: "A co, jeśli się rozwiodę?"

Wszyscy pamiętamy, jak po kilku nieudanych związkach Doda zarzekała się, że nie będzie się więcej wiązać. Na szczęście nie dotrzymała słowa, bo jej historia miłosna w końcu zakończyła się happy endem. Wokalistka pamięta jednak czasy, kiedy była sama. I wie, że szczęścia nie należy utożsamiać z posiadaniem faceta lub jego brakiem.

Była wokalistka Virgin opublikowała na Instagramie poruszający wpis. Zaapelowała do innych kobiet, aby uwierzyły w to, że są wartością same w sobie, a nie tylko wtedy, kiedy mają partnera.

Jak mi się w głowie nie mieszczą komentarze typu: małżeństwo cię odmieniło, przy mężu wypiękniałaś, dzięki mężowi to inna, lepsza Doda. I piszą to głownie kobiety. Dziewczyny, nie uzależniajcie swoich wartości od mężczyzny - napisała.

Piosenkarka podkreśliła, że choć jest szczęśliwa, to nie mężczyzna u boku 35-latki świadczy o jej sile i możliwościach.

A co, jeżeli jutro się rozwiodę? Nie będę już nic wartą, niepełną kobietą? Bzdura. Mężczyzna może to tylko docenić albo nie. Dlatego w porę uciekajcie od toksycznych idiotów, żeby nie zabrali Wam tego, co w Was najlepsze! Piersi do przodu. Kobieta jest siłą - podsumowała.

Zgadzacie się z Dodą?

Zobacz także: 15-letnia Doda śpiewa wielki przebój Maryli Rodowicz. Nagranie podbija sieć!

Pamiętacie jeszcze, jak Doda wyglądała jako nastolatka? Zobaczcie, jak ona, a także inne gwiazdy zmieniły się od tamtego czasu. Aż trudno rozpoznać je na starych zdjęciach!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów